הסינים חוגגים ואתם מקבלים הנחות: אתר GearBest עורך בימים אלה מבצעי הנחות ומכירות בזק (Flash Sales), בין ה-14 עד ל-16 לחודש עם מספר של מוצרים ודילים שווים.

תחילה, החנות מציעה 5% הנחה אוטומטית למי שרוכש מוצרים דרך האתר הנייד או אפליקציית האנדרואיד שלהם ובכל מספר שעות נפתחת מכירה מיוחדת למוצר ספציפי עם כמות מלאי מוגבלת. כך לדוגמה מוצע מכשיר אנדרואיד לטלוויזיה Nexbox MXQ Pro ב-25 דולר, רובוט שואב אוטומטי לבית ILIFE V7S ב-146 דולר, אוזניות Meizu HD50 ב-50 דולר ועוד.

בנוסף ישנם מבצעים נקודתיים למחשבים וטאבלטים מבוססי מעבד של אינטל. כך טאבלט 2 ב-1 CHUWI HiBook עם מסך 10.1 אינץ’ Full HD עם 4GB של זיכרון ואפשרות להוספת מקלדת ב-170 דולר. טאבלט Mi Pad2 של שאומי מוצע ב-170 דולר גם כן, טאבלט אנדרואיד וחלונות משולב Teclast X80 Pro בגודל 8 אינץ’ מוצע ב-80 דולר בלבד.

בעמוד המבצעים יש עוד עשרות הנחות על מגוון גדול של מוצרים לבית, גאדג’טים, חלקי מחשב, טלפונים סלולריים ועוד. אז היכנסו ונצלו את המחירים הנמוכים עד גמר המלאי.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.