חברת הזנק חדשה בשם וונדר (Wonder) עומלת בימים אלה על פיתוח טלפון חכם שמיועד בעיקר לאוכלוסיית הגיימרים, כך טוענים דיווחים. האתר הרשמי של הפרויקט אמנם די ריק כרגע, ולא מספק יותר מדי מידע, אבל דיווחים טוענים כי המטרה היא להפיק מכשיר שנראה עתידני ומתקדם במיוחד, עד כדי כך שהוא יהפוך למותג אופנה.

יחד עם זאת, ההערכה היא שגם אם הפרוייקט יצליח לפתח תפיסה מהפכנית במיוחד, ייתכן והוא ייאלץ למתן אותה בשביל להגיע לתהליך ייצור ריאלי, כפי שקרה עם OnePlus 3. מעבר לזה, בתעשיית הטלפונים פטנטים לא באמת נשארים בלעדיים למשך זמן רב, ויצרניות רבות מאמצות גירסאות משלהן לכל פיתוח חדש שיוצא. כך שכמה שוונדר לא תהיה חדשנית – ייתכן וזה לא באמת ישנה.

בין המשקיעים בפרויקט החדש, אגב, אפשר למצוא גם את שמו של שחקן הקולנוע והטלוויזיה קווין ספייסי, שמככב בימים אלה בסדרה המצליחה 'בית הקלפים'. אנשים נוספים כוללים בכיר ב-NBA, מייסד אטארי, מנכ"ל בכיר לשעבר בפייסבוק ועוד. החברה עצמה אף שכרה נכון לעכשיו צוות של כ-30 מפתחים, ביניהם סגן נשיא לשעבר בחברת HTC שגם עבד עבור Cyanogen.

מטיבי זיכרון לא שכחו שזהו אינו הטלפון הראשון שפותח בעיקר לצרכי משחקים. Xperia Play של סוני (Sony) היה שם קודם, לפני כארבע שנים, ונכשל די בגדול.