גיימינג, גיימרים

כנס הגיימינג הגדול GAME ON יתקיים לראשונה במתחמי הסינמה סיט בשיתוף פורטל קהילת הגיימינג IGP וחברת הפקות הגיימינג DV4.

הכנס שיתקיים במתחם G סינמה סיטי בראשון לציון, בתאריכים 21-22.12 (ימים רביעי וחמישי), יתפרס על פני כ-7 אולמות במתחם הסינמה סיטי ויכלול בין היתר הרצאות ופאנלים בתחום הגיימינג כגון: המשחקי וידיאו כדת, בניית מחשב ללא ידע קודם, speed runs ופאנלים בהשתתפות הקהל.

במהלך הכנס ייערך טקס פרסי הגיימינג של ישראל- בחסות PC Galaxy, בו ייבחרו משחקי השנה, המשחקים המאכזבים של השנה, והיוטיוברים של השנה. כמו כן, יתקיימו פאנלים ודיונים רבי משתתפים בהשתתפות יוטיוברים ישראליים מובילים כגון: Top Gik, Double Gamers, Israel Center for Gamers, Xpiner  וסטינגר ישראל.

בנוסף, ייערך טורניר ,FIFA 2017 וגמרים של משחקי Overwatch  , Counter Strike ו-League of Legends ןבעמדות משחקי אינדי (Indiependant) ישראל יוצבו בין היתר משחקים חדשים שיוצגו לראשונה, פרי פיתוחם של חברות ישראליות כגון bad pad ,funny aliens, skill slots ועוד.

בין המשחקים שיוצגו: Warriors: Rise to Glory, The Splitting של סתיו גולדשטיין, Star Singularity ועוד.

כמו כן, יוקם מתחם של מציאות מדומה של HTC  הכולל עמדות חדשניות  של משקפי מציאות מדומה וחיישני תנועה ומתחם רטרו של Gaming land  הכולל קונסולות ומשחקי ארקדייד של משחקים נוסטלגיים כגון: פקמן, סופר מריו וגולדן אקס.

בנוסף, תיערך תחרות קוספליי עם מיטב הקוספליירים בארץ ובמתחם יפוזרו כ-150 עמדות משחק חופשיות על גבי קונסולות XBOX ONE, קונסולות PLAYSTATION 4, מחשבי גיימינג, קונסולות רטרו ישנות וארקיידים.

הכניסה למתחם הינה בעלות של 55 שקל ומאפשרת בילוי בכל מתחם הכנס.

*הודעה לעיתונות