גיימינג, גיימרים

אירוע הגיימינג הגדול בישראל, פסטיבל Game In, ייערך בחול המועד סוכות. אם אתם גיימרים בנשמה, אתם פשוט לא תוכלו להרשות לעצמכם לפספס אותו. הפסטיבל ייערך בתאריכים 19 ו-20 באוקטובר (ימים ד' ו-ה') בגני התערוכה בתל אביב. הבאים ימצאו במקום מתחם תוכן ענק המוקדש כולו לחוויית הגיימינג. המתחם יכלול מאות עמדות משחק ואת כל המוצרים, החידושים והאביזרים לגיימרים, מנוסים ומתחילים כאחד.

אורחי הפסטיבל ייהנו מהמשחקים הכי חמים שמובילים את השוק. הגיימרים יוכלו להתחרות אחד בשני במגוון משחקים החל מ-FIFA 17 דרך Forza Horizon 3 ועד Battlefield 1. בסך הכל ניתן יהיה למצוא במתחם 450 עמדות משחק, 30 מתחמי תוכן וחוויה ייחודיים, והזדמנות בלעדית להתנסות במשחקים הכי חדשים שטרם יצאו לשוק.

Game In

אתם תמצאו ב-Game In את כל החידושים מעולם הקונסולה והחומרה כולל הדגמת משחקי מציאות מדומה (VR), מתחם רטרו עם קונסולות, מחשבים ומשחקים מהעבר, תחרויות וטורנירים נושאי פרסים בשווי אלפי שקלים.

רוצים כרטיסים במתנה ל-Game In?

TGspot ומיקרוסופט רוצים לחלק לכם 5 כרטיסים במתנה, בשווי של 80 שקל האחד. איך משתתפים? כגיימרים, וודאי אתם זוכרים טוב טוב את הפעם הראשונה בה הצלחתם להשיג משחק חדש לפני כולם. ספרו לנו איזה משחק זה היה, מתי הוא יצא, תוך כמה זמן הצלחתם לשיג אותו ובאיזו דרך. אם הסיפור שלכם ימצא חן בעיני צוות האתר, ייתכן כי אתם הזוכים המאושרים.

קרא עוד:  פסטיבל GAMERZ השלישי ייערך בחופשת הפסח

את הסיפורים יש לכתוב כאן בתגובות שבאתר עד ליום ראשון, ה-9.10.

תנאי השתתפות:
1. יש להעלות את הסיפור שלכם כאן במנוע התגובות שבעמוד
2. כל משתתף רשאי להעלות סיפור אחד בלבד
3. יש להעלות סיפור הקשור לנושא (גיימינג)
4. יש להזין כתובת מייל או להירשם למנוע התגובות
5. אתם חייבים לעשות לנו לייק לפייסבוקהאינסטגרם והטוויטר שלנו. סתם, לא באמת. (אבל תעשו כן?)
6. סיום התחרות –  09.10.2016 בשעה 22:00
7. הפרס באחריות מיקרוסופט ישראל
8. טל"ח