לאחר השקת ה-Galaxy S8 (גלקסי S8) החדש של סמסונג (Samsung), נוצר חשש מסויים כי תקלת הסוללה בגינה הופסק ייצורו של ה-Note 7 עלולה לחזור עצמה. סרטון חדש לקח את העניין צעד אחד קדימה והעמיד את המכשיר והסוללה בפרט במבחנים אכזריים במיוחד.

במסגרת הסרטון שהתפרסם בערוץ היוטיוב What's Inside, הועמד ה-S8 למבחן כשזה עובר מסכת התעללות קשה במיוחד. תחילה, התבצע ניסיון להפריד את מסגרת הזכוכית מגוף המכשיר על-מנת לבחון את תוכנו באמצעות כוסות יניקה חזקות במיוחד, כשכל התהליך מלווה בחימום המכשיר באמצעות מפזר חום על מנת להפריד את הדבק מהזכוכית. נציין שכל מטרת התהליך, מעבר לבדוק את עמידותו של ה-S8, הייתה לבדוק האם אכן היצרנית עמדה בהתחייבויותיה ושיפרה את עמידות הסוללה ומערכת הקירור הפנימית.

משלא הצליחו לפתוח את המכשיר בצורה הקונבנציונלית נקרא לעזרה היוטיובר זאק נלסון בעל הערוץ המפורסם JerryRigEverything, כשזה הצליח להפריד את המסך מגוף המכשיר באמצעות מברג חד ומעט לחץ פיזי ובסופו של דבר לחשוף את הסוללה. למרבה ההפתעה, בתחתית הסוללה הדגישה היצרנית באמצעות ציורים כי אין לחשוף את המכשיר לחום, לחץ או בקרבת בעלי חיים – כשאנחנו בספק אם מישהו ישתמש בשתי האפשרויות האחרונות.

ואם כל זה לא מספיק – עבר המכשיר התעללות נוספות כשניסו לגרום לסוללה להתפוצץ באמצעות ניסור עם דיסק חשמלי. למרבה ההפתעה, הסוללה אינה התפוצצה ועלתה בלהבות' אך כן השמיעה רעשים מוזרים אך כאמור לא התפוצצה בסופו של דבר. נלסון אף הגדיל לעשות וציין שנראה כי היצרנית אכן עמדה בהתחייבויותיה לגבי עמידות הסוללה.

שתף:

Samsung Galaxy S8

סמסונג הכריזה על Galaxy S8 (גלקסי אס 8) יחד עם +S8 במרץ 2017. הוא מציע מסך גולש לצדדים ללא שוליים בגודל 5.8 אינץ' ומגיע עם שבב Snapdragon 835 או Exynos 8895 לצד 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ומצלמה 12 מגה פיקסל, עוזרת חכמה Bixby וחסינות למים ואבק

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • roynany015

  ואם תתפוצץ אתה תחזיר את הכסף ?
  אתה בדקת במפעל שאין לך את הסלולר ?
  יש לך תו תקן לסוללות ?
  כל אחד ברשת כולבודק

 • erez

  הגיוני, כי סמסונג היא יצרנית נורמלית, לא כמו המתחרים שלה ובמיוחד המתחרה שלה מהבית.

  • Asaf Malin

   היא הייתה נורמלית גם בנוט7

   • Anonimi

    יש לך הגדרה משלך לנורמלית
    אני מבין

    • erez

     אני מתכוון לנורמלית מהבחינה הזאת שגם כשהייתה לה תקלה רצינית ב NOTE 7 עם הסוללה היא ידעה יפה מאוד כיצד לקחת אחריות אמיתית ולטפל במשבר, מה שהקוריאנית השנייה לא יודעת לעשות. אתם יודעים טוב מאוד מי זאת הקוריאנית השנייה אני מניח.

     • Anonimi

      זה לא נורמלי בכלל
      שכמעט אנשים מתו בגלל זה וניפצעו
      מה שכן נורמלי שאסרו את זה
      ומצאו את הבעיה
      המכשיר הפך להיות סכנת חיים
      זה נורמלי לכל חברה שהיא הייתה לוקחת את האחריות למצוא את הבעיה זה כבר לא בעיה בבוט או באגים זה סכנת חיים אחי

    • DagzahavDX

     היא עשתה כל מה שיכלה כדי לצמצם את הנזק ולעזור.