הכינו את כרטיסי הזיכרון: נדמה כי בכל השקה של מכשיר דגל חדש של סמסונג (Samsung), הרוכשים הראשונים מופתעים לגלות כי המקום הפנוי באחסון הפנימי נמוך בהרבה מהמוצהר. כך גם מתגלה לקראת השקתו של ה-Galaxy S7 כי 8 ג'יגה-בייט מהזיכרון הפנימי כבר תפוס.

אתר Droid Life שיקבל את מכשיר ה-S7 לסקירה מוקדמת מצא כי 8 ג'יגה-בייט תפוסים על-ידי המערכת, כלומר נשאר פנוי כ-24 ג'יגה-בייט עבור המשתמש. מדובר בנפח לא קטן והרוכשים של מהדורת ה-32 ג'יגה-בייט יגלו כי רבע מהזיכרון במכשיר תפוס על-ידי: מערכת ההפעלה, ממשק ה-TouchWiz, יישומי החברה והמפעילה הסלולרית, ועוד. בעבר, סמסונג אפילו נתבעה בסין מכיוון שהיא לא איפשרה להסיר יישומי נופחה (Bloatware) שהותקנה מראש על המכשיר.

מדובר בתופעה מרגיזה, אך לא בסוגייה רצינית שכן מכשיר ה-Galaxy S7 ו-Galaxy S7 Edge, בניגוד לדגם שקדם להם, מצויידים בכניסת כרטיס זיכרון מסוג microSD וגם מגיעים בנפח מינימלי של 32GB. מלבד זאת, למרות שסמסונג לא אימצה את יכולת ה'אימוץ האחסון' (Adoptable Storage) שקיימת באנדרואיד בגרסה 6.0, יכולת המאפשרת להשתמש בכרטיס הזיכרון כזיכרון פנימי, החברה כן מאפשרת להעביר יישומים מהזיכרון הפנימי אל כרטיס הזיכרון ובכך לפנות מקום.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.