גלקסי אס 7 - Galaxy S7

מכשירי הדגל החדשים של חברת סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S7 וה-Galaxy S7 Edge, יושקו רשמית ברחבי העולם רק ב-11 במרץ (ובישראל ב-14 במרץ), אבל בינתיים זה לא מונע מהם לשבור את שיאי ההזמנות המוקדמות של החברה.

בכ-60 מדינות בעולם מדווחים על שיאים חדשים בהזמנות המוקדמות של מכשירי ה-Galaxy, כשמסתמן שהדגם הפופולרי מבין השניים הוא –Galaxy S7 Edge. הוא צבר כ-64% מההזמנות ברוסיה, לדוגמה. בארצות הברית מדווחת חברת T-Mobile, שהציעה את המכשיר בהזמנה מוקדמת כבר בשבוע שעבר, על מספר שיא של נרשמים. היא גם מבטיחה לנסות ולספק חלק מהמכשירים לפני תאריך ההשקה הרשמי.

גם בישראל, בה כבר פורסמו המחירים הראשוניים, נרשמת התלהבות יחסית, לפחות לפי תיאורי החברה. פלאפון מדווחת כי כ-1,000 לקוחות נרשמו תוך 24 שעות למכירה המוקדמת של Galaxy S7 באתרה. לקוחות החברה שירכשו את המכשיר החל מיום שני הקרוב יקבלו 5 שנות אחריות, ערכת אביזרים שטרם נחשפה, וטרייד אין של עד 1,700 שקלים לרכישת המכשירים החדשים בהחזרת טלפון חכם ישן – הרשימה עוד טרם פורסמה.

פרטנר פתחה אף היא את ההרשמה המוקדמת לרכישת המכשיר, ומציעה ל-1,000 הנרשמים הראשונים באתר החברה את משקפי מציאות מדומה Samsung Gear VR וכרטיס זיכרון בנפח של 32 ג'יגה-בייט ללא תוספת תשלום, ואת האפשרות לבחור את צבע המכשיר – זהב, כסוף או שחור. בנוסף תעניק פרטנר החזר של עד 1,900 שקלים בהחזרת מכשיר ישן. גם במקרה הזה עדיין אין רשימה.

שתף:

Samsung Galaxy S7

מכשיר ה-Galaxy S7 של סמסונג הוא בעל מפרט הכולל מסך 5.1 אינץ' ברזולוציה QHD, שבב מתומן ליבות עם 4 ג'יגה-בייט RAM, מצלמה 12 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע וחזרתו של חריץ הזיכרון. הוא ירוץ על גרסת האנדרואיד 6 עם הממשק המותאם TouchWIZ וגוף חסין למים עד עומק של 1.5 מטר.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.