מכשירי ה-Galaxy Edge הם ממכשירי האנדרואיד היפים ביותר שייוצרו בשנים האחרונות – עם מסך קעור, מסגרת אלומניום וגב עשוי זכוכית המכשירים מרגישים כמו חפיץ (גאדג׳ט) עתידני יותר מאשר מכשיר טלפון חכם. אבל אם רציתם לרכוש את מכשיר ה-Galaxy S7 Edge ולטעמכם חסר לו קצת 'גלאם', תוכלו לרכוש בהדורה מוגבלת מכשיר עשוי זהב.

עבור הלקוחות להם כסף אינו מהווה בעיה – אלו יוכלו לרכוש מ-Goldgenie, לה חנויות בלונדון ודובאי, את המהדורה המוגבלת של המכשיר בו גוף המכשיר מצופה זהב 24 קראט, זהב-ורוד או פלטינה במחיר של 2,297 פאונד, שהם כ-13 אלף שקל בקירוב.

אם העובדה שהמכשיר עשוי זהב טרם שיכנעה אתכם לשלוף את כרטיס האשראי, אולי תרצו לדעת שעם מחיר פרימיום שכזה תקבלו את המהדורה בעלת נפח הזיכרון של 64 ג׳יגה-בייט וש״רב אומן״ מצוות החנות ישמח להתקין על המכשיר כיסוי מגן מסוג Total Armour ללא תשלום נוסף. מכשיר שכזה בוודאי לא ראוי לקבל בתוך אריזת קרטון סתמית והרוכש המעושר יקבל את המכשיר בתוך קופסא עשוייה עץ בגימור אלון-דובדבן. המפרט אגב, ללא שינוי נוסף.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.