את זה שהאייפון 6S והגלקסי S7 אדג' עמידים בפני מים, מי יותר ומי פחות, אנחנו כבר יודעים, הודות לעשרות סרטונים שטבלו את שני המכשירים במים ובדקו איך הם שורדים. אבל מים כידוע הם לא תמיד הנוזל היחיד שהמכשירים יכולים להיחשף אליהם. לכן כנראה החליט משתמש יוטיוב לבחון את עמידות המכשירים גם בפני קולה קרה, הקפיא אותם ולאחר מכן שפך עליהם מים רותחים כדי לנטרל את ההשפעה.

למי שאין לו כוח לצפות בסרטון למטה נספיילר – התוצאות, למען האמת, לא ממש מפתיעות. הגלקסי שרד את שני המבחנים הללו בכבוד, והסוללה שלו אפילו החזיקה מעמד עשר שעות בתוך הקולה הקרה. האייפון, לעומתו, הפסיק לעבוד כבר לאחר שהוצא מן הקולה.

יחד עם זאת, מכיוון שהטבילה התבצעה לאורך זמן, לא ברור אם הייתה זו הסוללה של האייפון ששבקה חיים לפני הזמן, או שמא ההשפעות של הקולה. לאחר שהאייפון הוצא מהקולה הוא חובר למטען חשמלי (פעולה שלא מומלצת לבצע כלל אחרי טבילה במים, אגב), והוא אכן נדלק מחדש. יחד עם זאת, הוא לא בדיוק התנהג כרגיל ואף הופיעו בו כתמים על המסך

כאמור, בהתחשב בעובדה שהגלקסי מפורסם כעמיד בפני מים והאייפון לא, אין פה ממש הפתעות גדולות. סביר להניח שהסוכרים שבקולה עשויים לגרום לנזק מתמשך לטווח ארוך, כך שבכל מקרה – אם נשפכת לכם קולה על המכשיר, מומלץ לקחת אותו לבדיקה.