האם סמסונג (Samsung) מתכננת להשיק את המכשיר עם המסך הקמור להמונים? דיווח של SamMobile טוען כי החברה עובדת על מכשיר גלקסי חדש אשר יושק בסמוך או יחד עם ה-Galaxy S6 ויציג מסך עם דופן קמור אשר יקרא Galaxy S6 Edge.

כפי שעשתה סמסונג עם ה-Note 4 כאשר יחד עימו היא הציגה את ה-Note Edge, ה-S6 Edge יכלול תצוגה קמורה התספק יכולת נוספת כמו הצגת נתונים, מזג האוויר, התראות שונות, דיווחי מניות ועוד כל זאת בזמן העבודה עם המכשיר וללא כל הפרעה. המכשיר יציג יכולת דומה ל-Edge שכבר הושק אך עם מפרט מעודכן ומסך קטן יותר, וכי בדיווח אחר שכבר שמענו ייתכן והתצוגה תהיה קמורה בשני צידי המסך.

בנוגע ל-Galaxy S6, שמועות קודמות כבר טענו כי החברה מתכננת “מהפך” ועיצוב המכשיר מחדש, כמו גם שימוש בחומרים מתכתיים להענקת מראה יוקרתי. מלבד זאת, השמועות השונות טוענות כי מלבד שדרוג רזולוציית המסך ל-Quad HD, ייתכן כי הוא יגדל במעט וירוץ על שבב Snapdragon 810 או בגרסת ה-Exynos בדגם 7420 Octa-core. הוא יגיע עם גרסת ה-Android 5.0, מצלמה של 16 או 20 מגה פיקסל ומצלמה קדמית 5 מגה פיקסל.

דיווח זה מגיע יחד עם השמועות בנוגע ל-HTC One M9 אשר לראשונה בסדרה, יציג חיישן מצלמה שלא בטכנולוגיית ה-UltraPixel לצד מפרט משודרג ומסך גדול יותר.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.