מסתבר שאף מכשיר אינו חף מבעיות, גם לא מכשירי דגל שעשו באזז רשמי טרם חשיפתם: לאחר פרשת ה-iPhone 6 המתקפל שקיבלה את הכינוי Bendgate, נראה כי גם מכשיר הדגל החדש של סמסונג סובל מאותה בעיה ובתנאי לחץ נמוכים מזה של האייפון.

כחודש אחרי חשיפתו של המכשיר החדש ומספר ימים טרם נחת בארץ באופן רשמי, ערכה SquareTrade את הבדיקה על מנת לבחון את מידת עמידותו של ה-S6 Edge, באותם תנאים בהם ערכה זאת על מכשיר iPhone 6 Plus. בתוצאות הבדיקה התגלה כי מכשיר Galaxy S6 Edge התקפל והתעקם תחת לחץ של כ-50 ק"ג במרכז המכשיר – משקל שווה ערך ללחץ שהופעל על ה-iPhone 6 כשזה התעקם בכיסם של המשתמשים ועורר סערה רבתי ברחבי הרשת. הבדיקה גם כללה את ה-HTC One M9 החדש, שגם הוא לא יוצא חף מבעיות והתעקם במשקל של 54 ק"ג וגרם להשבתתו של המכשיר.

בבדיקה נוספת שערכה החברה בתנאי לחץ גבוהים יותר שנאמדו בכ-67 ק"ג, הוצא מכשיר ה-Galaxy S6 Edge מכלל שימוש ואף התפרק לחלוטין – משקל הנמוך מהלחץ הפיזי אותו נדרש על מנת להוציא את ה-iPhone 6 Plus מכלל שימוש שעמד לפי הבדיקה על 81 ק"ג.

לא הבעיה היחידה
אך מסתבר שבעיית העיקום היא אינה הבעיה היחידה. מספר משתמשים שכבר קיבלו לידיהם את המכשירים החדשים, דיווחו כי אלו סובלים משריטות במסך מיד לאחר פתיחת האריזה. בנוסף, במקרים מסויימים אף נתקלו במספר פיקסלים מתים לאחר מספר ימים של שימוש שוטף במכשיר – ייתכן שנגרמו כתוצאה מטכנולוגיית הסופר אמולד בהם משתמשת החברה במכשיריה וגם במכשירים של יצרניות אחרות. אותם משתמשים כמובן מיהרו לפנות לספקית האמריקאית T-Mobile ממנה רכשו את המכשירים בדרישה להחליפו.

לפי שעה טרם התקבלה תגובת החברה הקוראנית לבעיית הכיפוף כמו גם לתלונות המשתמשים השונים בדבר שריטות במסך.

עדכון: סמסונג מגיבה על בדיקות העמידות של S6 Edge ומציגה וידאו משלה

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • מאיר כהן

  כל האייפוניסטים המתוסכלים חיפשו בנרות סיבה למסיבה ועכשיו הם חוגגים על לא כלום כי הרי זה ברור שסוג המתכת המשמש לבניית הגלקסי s6 מקורו בתעשיית התעופה וזו אחת המתכות החזקות שיש אשר איכותה וחוסנה עולה בהרבה על פני המתכת הגרועה של האייפון 6. גורילה גלאס 4: המסך החזק ביותר בשוק כיום ואין אף סוג של זכוכית המתקרב לאיכות ולחוסן של הגורילה גלאס 4.
  במציאות היום יומית לא יגיע המכשיר לתנאים הללו של לחץ כזה כפי שמוצג בסרטון המגמתי הזה אשר ברור שהופק ע"י שונאי סמסונג כך שהכל נותר בגדר הזייה ותו לא.

  • מאיה

   מה אתם מצפים לקחתם מתכת ומתחתם אותה מה ציפיתם שהוא יישאר זה לא בטון זה כולה פאלפון ואגב מצויין עוד לא קניתי אותו אבל אני ייקנה ומה הסיכויי שביום יום מתכת תעשה לו כזה דבר ואם שמים מגן מסך אז השריטות זה הבעיה הכי קטנה אז אל תנסו להוציא את סמסונג באור לא טוב כי הם מהממים יש לנם מכשירים נדירים למשל הגלקסי 4s נפל 100 פעם בלי מגן ושריטה אחת אין צריך גם מגן מסך טוב מי ששומר על הפאלפון שלו אז הוא יהיה טוב
   גקלסייי נחשב יותר מאייפון!!!!

 • K

  "גם ה-S6 וה-S6 edge עשויים מתכת וזכוכית, וזו חזקה במיוחד: בסמסונג ציינו כי מדובר בזכוכית Corning Gorilla Glass 4. "וזו לא תתעקם…", הם ציינו בקריצה לעבר משתמשי אפל (Apple)."
  קרא עוד: http://www.tgspot.co.il/samsung-reveals-galaxy-s6-and-s6-edge-and-says-bye-bye-to-plastic/#ixzz3WQTl1bGt

  צוחק מי שצוחק אחרון

 • עמית

  המכונה ש"בודקת" את הכיפוף עושה זאת בדיוק על הקצה של המכשיר.
  לא סתם האס 6 הרגיל לא נבדק 😉 והם בחרו ללכת על האדג'.
  בלי קשר אהבתי את זה שלמרות השבר הוא המשיך לעבוד.
  בשונה מהשאר.

 • גילבור

  למה לא בדקו את ה-Galaxy s6 הרגיל לשם השוואה? (נ.ב: זה ברור שה-Galaxy s6 Edge יותר רגיש לפגיעות מכל מיני סוגים, בגלל המסך הקמור שיש לו)

 • שלומי

  אין הפתעות. מכשיר דק יתעקם בקלות יחסית.