הדיווחים על הדור הבא של סמסונג ממשכים לזרום וכעת אתר ZDnet מדווח פרטים חדשים כי החברה הקוריאנית הולכת להביא מספר חידושים שוברי דרך בחודש פברואר. הדיווח אמנם לא מציין את השם Galaxy S5 במפורש, אבל התאריך ההכרזה תואם את השמועות הקודמות.

הדיווח באתר טוען כי סמסונג מכינה סמארטפון עם עם מסך Quad HD המספק רזולוציה גבוהה במיוחד 1,440 על 2,560 פיקסלים, וזה אומר כי הוא יהיה בעל צפיפות של 587PPI למסך 5 אינץ’ או 534PPI למסך 5.5 אינץ’, פי 4 יותר איכותי מאשר רזולוציית ה-Full HD הנוכחית.

עוד נאמר כי המכשיר יכלול גם פיצ'ר המכונה iris אשר יציע פתרון אבטחה למשתמשים פרי פיתוחה של סמסונג, אולם לא ברור האם מדובר בסורק טביעות אצבע בדומה לקיים ב-iPhone 5s או שמא פתרון שונה המשתמש בזיהוי רשתית של העין. כל זה מצטרף לדיווחים הקודמים שבהם נאמר כי סמסונג תציע לראשונה על ה-Galaxy S5, מעבד 64 סיביות מרובע ליבה מסדרת ה-Exynos שמתוצרתה, יחד עם מצלמה 16 מגה פיקסל, זיכרון 3 ג’יגה בייט RAM וסוללה בהספק של 4,000mAh.

גם של הדיווח הנוכחי טוען כי סמסונג תכריז על המכשיר בתערוכת MWC 2014 שתתרחש בסוף חודש פברואר 2014, אולם יש לזכור כי בשנתיים האחרונות לא היה כך הדבר והוא הוכרז בפועל בחודש אפריל-מאי.

כך  או כך, סמסונג מכינה מכשיר דגל שיציג חידושים מעט יותר מעניינים מאשר הדור הנוכחי, כך שיש למה לצפות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.