השמועות על מכשיר הבא של סמסונג לא מפסיקות: דיווח חדש שהתקבל השבוע מאשר לכאורה את מפרט ה-Galaxy S5 אשר גם הוא מסתובב בשבועות האחרונים, שבין היתר יציג מסך של 5.2 אינץ’ ברזולוציה של 2,560 על 1,440, שבב Exynos 6 או Snapdragon 805 מרובע ליבה ומצלמה 16 מגה פיקסל.

כעת PhoneArena מוסיף למדורה גם מידע מעניין על הסוללה, שלא רק שהיא תגיע בהספק של 2,900mAh, אלא מדובר בסוג חדש של סוללת ליתיום (Li-ion) המסוגלת להכיל עד 20 אחוז יותר הספק באותו הגודל. על הטכנולוגיה החדשה אחראית חברת Amprius שגם הצליחה לייעל את הטענת הסוללה ותבטיח הטענה מהירה מאוד.

אבל לא רק ה-Galaxy S5 בכותרות וכי גם על ה-Galaxy Note 4 הצליח להעלות דיווחים שונים מוקדם מאוד מהצפוי. לפי אתר etnews, סמסונג מתכננת לשניהם מספר יכולות חדשות ויאפשרו באמצעות טכנולוגיית ה-Air View וה-Air Gestures לעבוד עם מחוות ידיים, כך שניתן יהיה לעבור בין מסכים, לשנות את עוצמת השמע ועוד רק על ידי הנפת האצבע וללא שימוש בעט דיגיטלי.

כל אלו כמובן עדיין בגדר שמועות וכי לפי הדיווחים האחרונים, ה-Galaxy S5 לא יגיע לפני חודש מרץ-אפריל, ואילו ה-Galaxy Note 4 נאלץ להמתין כמובן עד הרבעון האחרון של השנה.