גרסת המיני ל-Galaxy S4 עדיין לא הוכרזה, אך כבר זה זמן שאנו שומעים עליו שמועות שונות, תמונות שדלפו ואף אישור מפי בכירי סמסונג. כעת נראה כי החברה הקוריאנית חשפה בטעות את המכשיר בעצמה, באתר חנות האפליקציות Samsung Apps.

בצילום מסך שניתן לראות כאן בהמשך, מתוך רשימת המכשירים הניתן לבחור כדי להתאים את האפליקציות למכשיר המשתמש מופיעים זוג מכשירים תחת השם Galaxy S4 mini בדגמים GT-I9195 ו-SGH-I257. אלו הם 2 מדגמי המכשיר שצפויות לצאת שהראשונה היא גרסת ה-LTE ואילו השנייה לא נחשפה עוד ברשת וזה מצטרף לדגם לדגמי I9190 בגרסת ה-GSM ו-I9192 בגרסת סים כפול.

Galaxy S4 mini באתר סמסונג. צילום מסך.

זוהי הוכחה ראשונה לקיומו של המכשיר, שהיה כבר אמנם ידוע לכל כי הוא יושק, אך עד כה לא נראה באופן ברור באתר הרשמי של סמסונג, ומהתמונה המוקטנת ניתן לראות כי הוא יהיה דומה ל-Galaxy S4 המקורי עם מסך קטן יותר

על פי דיווחים קודמים, ה-Galaxy S mini יכלול מסך בגודל 4.3 אינצ' אשר ועל-פי הערכות מדובר במסך qHD ברזולוציה של 960×540, כלומר בעל צפיפות פיקסלים של 256ppi, כמו-כן מכיוון שמדובר בגרסה קטנה וזולה יותר של המכשיר הוא לא יכלול את מעבד ה-Exynos Octa מתומן הליבה אלא יסתפק במעבד צנוע יותר – Exynos 5210 כפול ליבה במהירות 1.6GHz. למכשיר בנוסף גם מצלמה אחורית ברזולוציה של 8 מגה-פיקסל, קישוריות WiFi, GPS ומערכת האנדראיד 4.2 עם ממשק ה-TouchWIZ Nature UX.

אין עוד תאריך רשמי להכרזה, וככל הנראה זה יתרחש בחודש הבא. (תודה לגולש גדי דדשב על הטיפ!)