מכשיר ה-Galaxy Note Edge של סמסונג (Samsung), הראשון בעולם עם מסך מגע צידי (קמור) נוחת בארצות הברית  ויושק ב-7 לנובמבר בחנויות, כפי שהכריזה היום החברה.

המכשיר שהיה עד כה זמין רק במזרח, עושה דרכו לראשונה למערב ומחירו כצפוי, לא יהיה זול. הוא יימכר במחיר של 399.99 דולרים תחת חוזה שירות ברשת AT&T, ואילו הגרסה הפתוח תימכר ב-945.99 דולרים, שהם כ-3,490 שקלים לפני מיסים. מחירים שגם בארה”ב לא זוכרים הרבה זמן, אולם יש לציין, כי זה אינו מפתיע במיוחד, שכן ביפן הוא נמכר במחיר יקר אף יותר וכבר בהכרזתו קיבלנו הערכות כי המחיר באירופה וארה”ב יעמוד סביב מחירים אלה.

כמכשיר חדשני, ה-Galaxy Note Edge אינו מיועד לכל אחד, ומכוון בעיקר למאמצים המוקדמים של הטכנולוגיות הכי חדישות. המסך הצידי מאפשר בין היתר להשתמש בו לצורך הצגת קיצורים מהירים לאנשי קשר, לחייגן, למצלמה ועוד. ניתן לדוגמה להציג באופן קבוע את תחזית מזג האוויר וההתראות האישיות שלנו. חובבי המוזיקה יוכלו לשלוט בנגן הבנוי ולהעביר שירים בזמן שימוש במכשיר ואם נרצה גם נוכל לקבל התראות מרשתות החברתיות. כאמור, כל זה בזמן שהמסך הראשי פנוי לשימוש ויאפשר לעבור בין היישומים והאפשרויות השונות בהחלקה.

בעת השקת ה-Galaxy Note 4 בישראל, אמרו בסמסונג כי אין צפי להשקת ה-Edge בארץ וגם כך פורסם בנקסטר, כך שאל תצפו לראות אותו כאן.

Samsung Galaxy Note Edge

מכשיר ה-Galaxy Note Ege הוא הראשון של סמסונג ובכלל המצויד במסך פינתי. המכשיר הוכרז בספטמבר 2014 עם מסך 5.6 אינץ' ברזולוציה Quad HD. הוא רץ על שבב מרובע ליבה Snapdragon 805 או שבב Octa Core של סמסונג, וכולל זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג'יגה בייט, מצלמה 16 מגה פיקסל עם צילום וידאו ב-2K וסוללה בהספק של 3000mAh. המכשיר פועל על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 עם ממשק ה-TouchWIZ וכולל גם עט דיגיטלי עם מגוון יכולות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.