מכשיר ה-Galaxy Note Edge של סמסונג (Samsung), הראשון בעולם עם מסך מגע צידי (קמור) נוחת בארצות הברית  ויושק ב-7 לנובמבר בחנויות, כפי שהכריזה היום החברה.

המכשיר שהיה עד כה זמין רק במזרח, עושה דרכו לראשונה למערב ומחירו כצפוי, לא יהיה זול. הוא יימכר במחיר של 399.99 דולרים תחת חוזה שירות ברשת AT&T, ואילו הגרסה הפתוח תימכר ב-945.99 דולרים, שהם כ-3,490 שקלים לפני מיסים. מחירים שגם בארה”ב לא זוכרים הרבה זמן, אולם יש לציין, כי זה אינו מפתיע במיוחד, שכן ביפן הוא נמכר במחיר יקר אף יותר וכבר בהכרזתו קיבלנו הערכות כי המחיר באירופה וארה”ב יעמוד סביב מחירים אלה.

כמכשיר חדשני, ה-Galaxy Note Edge אינו מיועד לכל אחד, ומכוון בעיקר למאמצים המוקדמים של הטכנולוגיות הכי חדישות. המסך הצידי מאפשר בין היתר להשתמש בו לצורך הצגת קיצורים מהירים לאנשי קשר, לחייגן, למצלמה ועוד. ניתן לדוגמה להציג באופן קבוע את תחזית מזג האוויר וההתראות האישיות שלנו. חובבי המוזיקה יוכלו לשלוט בנגן הבנוי ולהעביר שירים בזמן שימוש במכשיר ואם נרצה גם נוכל לקבל התראות מרשתות החברתיות. כאמור, כל זה בזמן שהמסך הראשי פנוי לשימוש ויאפשר לעבור בין היישומים והאפשרויות השונות בהחלקה.

בעת השקת ה-Galaxy Note 4 בישראל, אמרו בסמסונג כי אין צפי להשקת ה-Edge בארץ וגם כך פורסם בנקסטר, כך שאל תצפו לראות אותו כאן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.