ביום שלישי הכריזה סמסונג (Samsung) על מכשיר הדגל החדש שלה, Galaxy Note 7  אבל לא רק עליו – בצמוד למכשיר הודיעה החברה על שלל אביזרים נלווים מתוצרתה שאמורים להשלים את חווית השימוש בו. רובם עוד לא זמינים לרכישה ולכן המחירים לא סופיים, אבל אספנו בינתיים בשבילכם את הרשימה הידועה.

כיסוי שהוא גם מעמד: S View Standing Cover

כשמו כן הוא, זהו כיסוי חכם מסוג פליפ בעל חלונית תצוגה התומכת בביצוע פעולות ללא הסרת הכיסוי והוא יכול לשמש גם כמעמד עבור המכשיר שמייצב את המסך הגדול שלו ומאפשר למקום אותו בנוחות ובזווית מתאימה לצפייה, בעיקר בתכני וידאו.
מחיר: לא ידוע

משקפי מציאות רבודה: Samsung Gear VR

אלה הם למעשה אותם המשקפיים שהשיקה סמסונג לפני חמישה חודשים יחד עם ה-S7, אבל בגירסה משודרגת שמציעה עיצוב מרהיב יותר, אחיזה נוחה יותר והתאמה ל-Note 7, כמו גם למכשירי ה-Galaxy שכבר שעבדו עם המשקפיים הראשונים. החיבור של המשקפיים לטלפון הוא USB-C ותומכים ב-Galaxy S6, S7 ו-Note 5.
מחיר: 99 דולר

 מתאם USB-C קטן

Galaxy Note 7 מגיע, כאמור, עם שקע הטענה והעברת נתונים מדגם USB-C, שהוא הסטנדרט החדש בשוק. מכיוון שרוב המטענים הקיימים הן של סמסונג והן של שאר היצרניות עדיין בתקן של microUSB, סמסונג תספק מתאם מיוחד באריזה של כל מכשיר, כדי לוודא שהמטענים שלכם יעבדו גם עם המכשיר החדש.
מחיר: חינם

 מטען אלחוטי מהיר: Fast Wireless Charger

ל-Note 7 יש יכולת טעינה אלחוטית מהירה, והמטען הזה מנצל אותה ומסוגל אפילו לספק טעינה איכותית במהירות גדולה יותר, תוך כדי כך שהוא מעוצב בצורה מודרנית ונוחה לשימוש (תמונה ראשית של הכתבה).
מחיר צפוי: 69.99 דולר

סוללה ניידת: Fast Charge Battery Pack

זוהי למעשה סוללה נוספת חיצונית בנפח של 10,200 מילי-אמפר/שעה, אשר מסוגלת להטעין באופן אלחוטי את המכשיר למשך כשתי הטענות שלמות. זהו גם האביזר היחיד שניתן להזמין כבר עכשיו.
מחיר: 79.99 דולר

כיסוי פליפ: LED View Cover

מדובר על כיסוי פליפ נוסף לטלפון, המשלב נוריות LED בתוכו המסוגלות להציג את השעה וחלק מההתראות השונות מבלי לפתוח את המכשיר כלל. למעשה, הוא דומה לכיסוי Dot View של HTC.
מחיר צפוי: 69.99 דולר

כיסוי פליפ: Clear View Cover

זהו כיסוי פלסטיק קשיח כאשר החלונית מקדימה היא שקופה למחיצה, כך שניתן לצפות בכל הנעשה במסך בלי להסיר אותו במקום רק בחלק ממנו. מדובר על דגם לכיסוי שכבר קיים עבור ה-Galaxy S7.
מחיר צפוי: 60 דולר

כיסוי מקלדת: Keyboard Cover

מדובר באביזר מוזר במיוחד שכבר ראינו אותו עוד עם ה-Note 5 וגם ב-Galaxy S7 הנוכחי. הוא הופך את ה-Note לסוג של בלאקברי, וממיר את השימוש במקלדת לכדי כפתורים פיזיים לצד שלושת כפתורי השליטה  – בית, חזרה ומנהל המשימות. המקלדת המלאה (QWERTY) מתלבשת על המכשיר בחלק התחתון ומאפשרת הקלדה מהירה על מקשי מקלדת פיזיים. הממשק גם הוא מותאם ומתקצר בהתאם כדי שהמקלדת לא תסתיר דבר.
מחיר צפוי: 59.99 דולר

עדשה נוספת: Lens Cover

מדובר למעשה בתגבורת לעדשת המצלמה הקיימת. הן ניתנות להרכבה על המכשיר בצירוף הכיסוי המותאם, מוסיפות יכולות נוספות למצלמה כמו שימוש בעדשת זום אופטי ללא איבוד מהאיכות או שימוש בעדשה רחבה, שימושי במיוחד לצילומי נוף או קבוצה גדולה של אנשים.
מחיר צפוי: 149.99 דולר

נרתיק וסוללה מורחבת: Backpack

מדובר למעשה בכיסוי סוללה שמספק למכשיר סוללה נוספת בנפח 3,100 מילי-אמפר/שעה, למי שסוללת המקור בנפח 3,500 מילי-אמפר/שעה לא מספיקה לו. בנוסף, הכיסוי עמיד בפני מים.
מחיר צפוי: 69.99 דולר

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • מאיר כהן

  חברים יקרים, לא לקנות את האביזרים האלה בארץ !!!! אנחנו חיים בבית מטבחיים, שוחטים אותנו כאן במחירים הזויים וסהרוריים. אני מזמין הכל מ ebay במחירים שפויים מוצרים מקוריים בהרבה פחות.
  את המכשירים אני קונה בארץ ורק באילת.

 • pilot

  1. המקלדת המכנית מדהימה אך לא מגיע עם עברית ?
  2. נרתיק וסוללה מורחבת , איפה קונים את זה בישראל ? לא מצאתי
  3. מעניין מחיר של אביזרים יש אך של הסלולר בישראל אין !!

  • Osher Abergel

   אתה חייב לעבוד על הניסוח שלך,להוסיף סימני פיסוק וכו'…

 • מאור

  אותו מטען אלחוטי של האס 7?

  • pilot

   כנראה שכן , זה אותו סלולר פחות או יותר

  • ✡ Netanel ✡

   כנראה שלא. אני מניח שמדובר במחבר USB-C…

   • Avior

    אלחוטי. 🙂

   • העצלנאי

    זה גם לא משנה הפואנטה היא שזה אלחוטי אז שניהם יתאימו

 • Dan.R

  אהבתי את כיסוי העדשות וכיסוי הflip רק חבל שזה כזה יקר

  • pilot

   לא הבנתי מה נותן העדשות האלו ?
   לא ראיתי זום אופטי , מישהו כן ראה ?

   • Dan.R

    זום בלי טשטוש וזווית יותר רחבה

    • pilot

     זום אופטי ? של כמה ?
     סמסונג יכלה למכור עוד כמה מיליוני יחידות עם הייתה משקיעה בסאונד .
     לפי דעתי האישית