אחת ההשקות שיותר מעוררות עניין לקראת השליש האחרון של השנה היא זו של המכשיר הבא בסדרת ה-Galaxy Note עטורת התשבוחות של סמסונג (Samsung). הציפיות היו שהמכשיר יושק בספטמבר, אבל עברו רק יומיים מאז שדלף הסרטון שמציג את המכשיר במלואו, והתמונה שוב משתנה במקצת.

ומי אחראי לכך אם לא המדליף הסדרתי 'האיום' איוון בלאס, הלו הוא evleaks@. בציוץ בטוויטר בסוף השבוע הוא אמר ש-"אירוע ההשקה של ה-Galaxy Note 6/7 כמעט בדיוק במרחק של חודשיים", מה שמוביל את ההשקה לתאריך בתחילת אוגוסט שעומד, כנראה, להיות קצת לוהט יותר מתמיד – לפחות עבור חובבי הסדרה.

כמו שאפשר להבין סמסונג עדיין לא החליטה איך לקרוא למכשיר, או נכון יותר למספר אותו. מצד אחד המכשיר אמור להיות ה-6 בסדרה, אבל מצד שני היא שוקלת האם להקפיץ אותו קדימה כדי ליישר קו עם סדרת ה-Galaxy S.

כך או כך, המסך, לפי הערכות, יישאר בגודל 5.7 אינץ’ ויציע רזולוציית Quad HD. כן ייזכה המכשיר לקימור ולמסגרת בסגנון דגמי האדג’ (Edge). כך נראה כי סמסונג תנסה לשלב את העיצוב יכולות האדג’ בדגם הרגיל, אך הקימור יהיה מצומם יותר.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • tom

  גרוע
  " יזכה המכשיר לקימור ולמסגרת בסגנון דגמי האדג "
  הקימור הזה פוגע בצפייה במסך , לא מועיל בכלום .
  גם באחיזה , יד קצת מזיעה ותחלק

  כנראה לא 4K שזה אכזבה קשה , לדרים וורלד
  כנראה אותו רמקול מאכזב
  כנראה או מיקרופון לא איכותי
  הסאונד לא עובר המרה איכותית כמו HTC או כמו ZTE Axon 7
  אם זה מה שיהיה = לא איכותי עבורי

 • ✡ Netanel ✡

  לא מבין על מה כל ההתלהבות מהנוט 6/7…

  • עזרא

   לדעתי רק החומרה שתמיד היתה יותר חזקה מסדרת ה S.
   אני בחיים לא ראיתי מישהו משתמש בעט בכלל.
   אותי בכל אופן לא ממש מעניין המכשיר הזה

   • ✡ Netanel ✡

    כנ"ל.
    העט הזה מיותר לדעתי.