בחודשים האחרונים צצות ברחבי הרשת שמועות רבות על המכשיר החדש לסדרת הפאבלטים של סמסונג – ה-Galaxy Note 3. תחילה דובר על כך שהמכשיר יגיע עם מסך בגודל 6.3 אינץ' ברזולוציית Full HD, לאחר מכן סופר שהמכשיר יגיע עם ה-Octa 5 ו-3GB של זיכרון ראם, ואולי אפילו ייצא בשתי גרסאות – גרסה עם מסך LCD וגרסה עם מסך AMOLED, תלוי בשוק בו הוא יימכר.

כעת, דיווח המגיע אלינו מהאתר MT Media הדרום קוריאני מספר כי ה-"Galaxy Note 3" יגיע עם מסך גמיש בגודל 5.99 אינצ'. האתר לא ידע לומר את מפרט המלא של המכשיר, אך הוא מצביע על מספר סיבות אשר יכולות להסביר מדוע סמסונג החליטה להשתמש במסך גמיש עבור מכשיר הנוט הבא שלה. תחילה נטען כי מכירות הגלקסי S4 נמוכות מאשר מה שסמסונג ציפו, ולכן הם מעוניינים ליצור "באזז" שיחזיר לחברה את הבכורה. בנוסף, האיום מצד חברת LG שהכריזה כי היא עובדת על מכשיר על מסך גמיש שייצא עוד השנה, מאיץ בסמסונג לייצר את הגלקסי נוט החדש עם מסך גמיש. אם הסיבות הללו לא מספיקות, האתר מספר כי פרט ל-LG, גם חברות הסלולר הגדולות עובדות על פאלבטים חדשים וחזקים אשר עלולים להוות איום לגלקסי נוט 3 – HTC אשר עובדת על ה-HTC One Max וסוני אשר השיקה לא מזמן את ה-Xperia Z Ultra. מכשירים אלו הם מכשירים עם מפרטים חזקים ומרשימים, אשר מהווים תחרות רצינית לגלקסי נוט 3, והבכירים בסמסונג יודעים את זה.

בנוסף, הדיווח מספר כי סמסונג רוצה להראות לעולם שהיא עדיין יכולה לחדש בתחום המובייל, ושהיא יכולה לעשות הרבה דברים מעבר לשיפור המפרט. הסיבה האחרונה שהדיווח מביא עימו היא שבמידה וסמסונג יכריזו על מכשיר הנוט החדש עם מסך גמיש, סמסונג תהיה החברה הראשונה בעולם שמשיקה מכשיר עם מסך גמיש, תואר חשוב ומכובד.

לפי הדיווח, המכשיר ייכנס לייצור המוני במהלך חודש אוגוסט, ויוכרז בחודש ספטמבר, אם כי חשוב לזכור שכרגע דיווח זה הינו עדיין בגדר שמועה, וצריך לראות איך הדברים יתפתחו.