אם קראתם על ההכרזה של ה-Galaxy Note 3, אז עכשיו זה הזמן לצפות בוידאן הרשמי של סמסונג על המכשיר החדש. הסרטון בן 6 וחצי דקות בו תוכלו להתרשם מהעיצוב החדש וממשק המשתמש.

בין החידושים שניתן לראות הוא התפריט הצף בשימוש עם ה-S Pen, היישום Action Memo דרכו ניתן לכתוב פתקים גם בזמן שיחה, Scrap Book המאפשר לאסוף תכנים שונים לרשומות אישיות ו-S Finer לחיפוש מהיר במכשיר. עוד מוצג גם הפעלת יישומים בזריזות במחוות מגע, אפשרויות שיתוף בקלות, שימוש במסך המפוצל המשודרג  כמו גרירת טקסט ותמונות מצד לצד או ועוד.

http://www.youtube.com/watch?v=ylP4DDwXZb8

כזכור, ה-Galaxy Note 3 מצויד במסך 5.7 אינצ’, זאת במקום ה-5.5 אינצ’ בדור הנוכחי. הוא זכה לרזולוציה Full HD 1920×1080 עם מסגרת דקה יותר וגודלו כמעט שלא השתנה ואף הוא הפך לדק יותר (8.3 מ”מ) וקל יותר (168 גרם). המכשיר מצויד בזיכרון גדול במיוחד, של 3 ג’יגה בייט RAM, ופועל על מעבד המרובע ליבה (4+4) של סמסונג Exynos 5 Octa, ולמדינות בעלות תמיכה ב-LTE הוא יגיע בגרסת Snapdragon מרובע ליבה. מצלמת המכשיר בעלת חיישן 13 מגה פיקסל המסוגל לצלם וידאו ב–1080p ב-60 פריימים לשנייה וגם ב-4K, וסמסונג שיפרה את הרגישות לתאורה נמוכה. עוד נמצא גם תמיכה בסאונד 24 ביט 192Khz וכן הסוללה בהספק של 3,200mAh. בצד התקשורות נמצא את ה-WiFi עד לתמיכה בתקן האחרון (ac), תקשורת Bluetooth, NFC ו-GPS וישנו גם משדר IR לשליטה במכשירים לשימוש כשלט רחוק.

סמסונג תשיק את ה-Galaxy Note 3 יחד עם שעון ה-Galaxy Gear ב-25 לספטמבר ומחירו לא פורסם.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.