רק בתחילת החודש הוכרז רשמית הפאבלט החדש של סמסונג – Galaxy Note 3, וכבר הגיעה העת לערוך את מבחני הנפילה הנהוגים ברשת. אם נקפוץ ישירות למסקנה (זהירות! ספויילר): גבו של המכשיר נשאר כמעט מושלם, תחתיתו נותרה בעיקר עם פגמים קוסמטיים וזגוגית המסך נסדקה – אך מבחינה פונקציונלית הוא המשיך לעבוד.

במבחן שערך האתר Android Authority הפיל הבוחן את הנוט 3 מגובה של כמטר וחצי על המדרכה. ניסיונות ההפלה נעשו שלוש פעמים: האחד בוחן את גבו של המכשיר יחד עם המצלמה השוכנת שם, השני בוחן את תחתיתו של המכשיר והשלישי את החלק הרגיש ביותר – המסך הקדמי.

גבו של המכשיר, בגרסת הנוט השלישית, מגיע מצופה בחומר דמוי עור. כשפגע המכשיר בחוזקה במדרכה, לא נפגע גבו של המכשיר ורק שריטה מזערית הופיעה במסגרת הרחוקה של עדשת המצלמה. לעומת זאת, תחתית המכשיר הרגישה דווקא חטפה פגיעות קוסמטיות רבות, וכן גם נשלף מעט עט הסטיילוס ממקומו. ניתן היה לשים לב כי עדיין המכשיר המשיך לעבוד בצורה מושלמת.

את מבחן הנפילה השלישי, בו מופל המכשיר על חלקו הקדמי, לא הצליח מסך המכשיר לשרוד. המסך נסדק כמעט לחלוטין ושברים הופיעו ברובו. אך כאמור, מבחינה פונקציונלית, המכשיר המשיך להציג יכולות מגע ותפעול מרשימות, גם כאשר המסך היה סדוק, וכך המשיך לעבוד גם עט הסטיילוס.

סמסונג גלקסי נוט 3 צפוי להגיע לישראל בקרוב, עם זאת טרם ידוע מתי בדיוק הדבר צפוי לקרות. יחד עם ה-Note 3 צפוי להגיע לישראל גם השעון החכם של סמסונג, Galaxy Gear, ובשל הצפי לביקוש רב פתחה סאני, יבואנית סמסונג בישראל, עמוד אינטרנט ייעודי עבור הרשמה לרכישה מוקדמת של אחד או שני המוצרים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.