צילום: cc Kārlis Dambrāns

לא רק מכשירי HTC לא יזכו לשדרוג לגרסת האנדרואיד האחרונה, אלא כפי הנראה גם סמסונג לא תעדכן את מכשיר ה-Galaxy Note 2 הפופולרי.

את ההודעה על כך כי המכשיר לא יעודכן לגרסת האנדרואיד האחרונה, קיבל משתמש ברשת החברתית פייסבוק שציפה, כמו רבים אחרים, לעדכן את מכשיר הנוט 2 שברשותו ולהפיח רוח חיים במכשיר. המשתמש אף תייג את סניפה של החברה הקוריאנית בפולין בשאלה: "When Android Lolipop for Galaxy Note 2" (מתי נוט 2 יקבל את גרסת הלוליפופ), כשזו מיהרה להחזיר את התשובה המעט ישירה: "הוא לא יעודכן".

החברה לא נימקה מדוע הפאבלט אינו יעודכן, זאת בניגוד ל-HTC שדווקא כן פירטה מדוע הדגם המוקטן של ה-M8 לא יעודכן כשנשאלה על כך. עצם העובדה כי המכשיר לא יעודכן לגרסת האנדרואיד האחרונה, וודאי עלול להרגיז משתמשים לא מעטים, שכן עברו קצת יותר משנתיים מאז השקתו של מכשיר הפאבלט – מה גם שסמסונג הבטיחה מספר פעמים שמכשירים בני שנתיים כן יקבלו את העדכון הנחשק.

עם זאת, מספר שעות לאחר פרסום תגובתה של החברה בפולין פרסם הסניף הספרדי הודעה על כך כי ייתכן והמכשיר בכל זאת יקבל את גרסת הלוליפופ, באם לא יתעוררו בעיות כאלו ואחרות. מבולבלים? כנראה שגם סמסונג בעצמה.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.