ככה זה עם מוצרים טכנולוגים, הם נוטים להתיישן ואחרי תקופה גם לא לקבל את השדרוגים של הדגמים החדשים יותר. אבל באנדרואיד כמו באנדרואיד, תמיד אפשר לסמוך על הקהילה שתסייע.

כך גם במכשיר ה-Galaxy Note 2 המזדקן, אשר חבר הפורום XDA הצליח להמיר את שלל היכולות המרשימות הקיימות במכשיר ה-Galaxy Note 4 עבור המכשיר הישן. מדובר במגוון הפיצ’רים שסמסונג הציגה הכולל בין היתר את המחוות השונות, פקודות אוויר (Air Commands) המנצלות את עט ה-S Pen, שילוב של מסך ה-Flipboard במסכי הבית, מצב חסכון בסוללה ועוד. הוא כולל גם את היישומים של סמסונג כמו החייגן, השעון, ממשק ההודעות וכל שאר העיצוב המשלים שיש ל-Note 4 להציע.

הרום מוכן לצריבה דרך שימוש בריקוברי ומבוסס על גרסת האנדרואיד 4.4.4. הוא מותאם לדגם GT-N7100 בלבד וככל הידוע אין כרגע בעיות כלשהן או חוסר תאימות עם החומרה, אך תמיד צריך לזכור כי יש סיכון במיוחד למי שלא מתמצא בחומר, לכן אנו ממליצים לא לבצע התקנת רום בעצמכם אם אין לכם ידע בנושא ואתם מבינים מה אתם עושים אבל כן תוכלו להתרשם מסרטון ההדגמה בהמשך.

http://www.youtube.com/watch?v=V3RPWVuDWUA

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • דוד

  למה כל פעם שאני צריך לגלוש, לא דרך ה wifi, גלישה רגילה, עם נוט2 אני צריך לכבות ולהדליק את המכשיר כל פעם מחדש?

 • Avi Walter

  מישהו יכול להסביר לי את כל התהליך? אני רוצה לעשות ואני חושש. המייל שלי aviw100@gmail.com גרסת רום נוכחית 4.1.2

  • Yossi Cohen

   כמעט בטוח שיש מדריך בעברית לרוט והתקנת רומים על הנוט 2
   אם אתה יודע אנגלית אז הכל בXDA

 • אלי כהן

  כל הכבוד למפתח!
  יש כל כך הרבה תכונות שסמסונג מוסיפה כך שקשה לי להאמין שאכן משתמשים בכולם. בכל זאת מרשים לראות שגם בטלפון "ישן" יחסית התכונות עובדות כמו שצריך!