ההפתעה הכי לא מפתיעה בתערוכה בברלין השנה הייתה השעון החכם של סמסונג, ה-Galaxy Gear. לא רק שהכרזה הייתה ידועה (כמעט) לכל, אלא גם את יכולות השעון כבר יכולנו לדעת וגם קצת לנחש.

אבלל ה-Galaxy Gear הוא בכל זאת משהו שונה. תחילה, זהו השעון החכם הראשון המגיע מיצרנית גדולה, כזו שמוכנה לפייט מול אפל, ודבר נוסף, יהיה מעניין לראות כיצד השוק יתייחס לגאדג’ט שכזה והאם הלקוחות יסכימו לרכוש אותו במחיר של כמחצית מעלות של טלפון חכם.

השעון התקבל ברשת בדעות חלוקות ורובן שליליות. חלקם טענו כי הוא אינו בשל מספיק ומספר האפליקציות עליו מועטות (Engadget), אחרים אמרו כי סמסונג מיהרה מידי להוציא אותו ומחירו יקר (ZDnet) ויש כאלה שאומרים כי הסוללה חלשה, המחיר ומרחק התקשורת הקצר יקשו על שיווקו (Forbes). ואנחנו אומרים: אחרי שהתרגלנו וחיפשנו מסכים גדולים, אפשר לחזור למסכים הקטנים?

על פי הסרטונים שכבר עלו לרשת, ניתן להתרשם כי סמסונג עבדה רבות על התאמת ממשק האנדרואיד למסך הקטן והאפליקציות נוחות לשימוש למרות היכולות המוגבלות שלהן.

וידאו: TechRadar בסקירה ראשונה על השעון

מפרט השעון כולל בין היתר מסך בגודל 1.63 אינצ’ ברזולוציה של 320 על 320 מסוג Super AMOLED, ורץ על מעבד 800MHz עם זיכרון 512 מגה בייט, אחסון 4 ג’יגה בייט וסוללה בהספק של 315mAh המספיקה ליום שלם של עבודה. השעון גם כולל מצלמה 1.9 מגה פיקסל ומתחבר למכשיר המשתמש דרך טכנולוגיית ה-Bluetooth. הוא יושק ב-25 לספטמבר יחד עם מכשיר הגלקסי נוט 3.

וידאו: סקירה רשמית של סמסונג יחד עם הנוט 3

ועוד אחד של The Verge

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • AAA

  פשוט בדיחה השעון של סמסונג,ומגיע להם היות וסמסונג מתמחה בלהוציא מוצרים לא גמורים.

 • פיפוש

  פשוט ביזיון המוצר הזה.
  עיצוב מזעזע וגרוע פונקציונלית. זמן סוללה של יום? ברצינות?
  ואיך אמורים לצלם עם המצלמה הזאת שבולטת עמו חצ׳קון ענקי מתוך הרצועה? לסובב את כל המפרק של היד בזווית הזויה?

 • משהו

  למה אתם לא מדברים על smartwatch2 של סוני המפרט שלו יותר טוב בהמון דברים והמחיר הוא רק 200 $

  • דין

   +1
   אני מעדיף שתדברו על השעון של סוני הוא נראה הרבה יותר טוב גם מבחינה חיצונית וגם התוכנה שלו.

   • ZOOM

    דין,
    על השעון החכם הראשון מתוצרת סוני-אריקסון דיברו רבות בזמן השקתו בשנת 2006!! – לפני שבע שנים וחצי !!!

   • מתי

    זה כבר מוגזם כולאחד הולך היום עם סמארטפוןעוד המון. עם טבלטים מה זה חסר השעון הזה?

 • בולי

  נראה נורא. זה מראה ערסי מוזר ולא מתאים לשום דבר..

  והמחיר מצחיק. עולה כמו פלאפון

  • ZOOM

   בולי, אני חש תחושות דומות לשלך
   דומני כי סמסונג שאפו בכל מחיר להוכיח לעולם כי הם מסוגלים להקדים את אפל בעניין השעון החכם. אולפ נראה על פניו כי הם ירו לעצמם ברגל היות והרשת מוצפת בגיחוכים ודעות שליליות.
   יצא שכרם בהפסדם. חבל.