סדרת מכשירי ה-Galaxy החדשה עושה עלייה לארץ. חברת סמסונג תתחיל לשווק בישראל את סדרת הסמארטפונים האולטרה דקים משולבי הגוף המתכתי. ה-Galaxy A5 יימכר כבר החל מהיום בחנויות של רשת סמסונג, מחסני חשמל ו-KSP, ואילו ה-Galaxy A3 יגיע לחנויות בעוד כמה שבועות. טרם ידוע אם ומתי המכשיר השלישי בסדרה, ה-A7 שהוכרז רק לפני כמה ימים, יגיע אף הוא.

ה-Galaxy A5 מכיל מסך 5 אינץ' ברזולוציית 720p, מעבד Snapdragon 410 מרובע ליבות, 2G זיכרון פנימי, מצלמות 13 מגה פיקסל אחורית ו-5 מגה פיקסל קדמית וסוללת 2,300 מילי אמפר. ה-Galaxy A3 מכיל מסך קטן יותר (4.5 אינץ'), זיכרון פנימי נמוך יותר (1G) וסוללה קטנה יותר (1,900 מילי אמפר). יחד עם זאת, גם המחיר שלו נמוך יותר. עוד על ההבדלים בין המכשירים בסדרה תוכלו לקרוא כאן.

שני המכשירים הם מהדקיקים ביותר שאי פעם יצרה סמסונג, כאשר עוביים הוא 6.7 מ"מ (A5) ו-6.9 מ"מ (A3), והם מגיעים במגוון גוונים של לבן פנינה, שחור חצות, כסוף פלטניום, ורוד רך וזהב שמפניה. בנוסף הם מצויידים באפשרויות צילום חדשניות כמו הסלפי הרחב, סלפי כף-יד, GIF מונפש, אפשרויות פנים יפות, וסלפי מהמצלמה האחורית.

מחירו של ה-Galaxy A5 בארץ יעמוד על 2,299 שקלים, ואילו מחירו של ה-Galaxy A3 טרם פורסם, אבל בשאר העולם הוא עומד על כ-287 דולר.