מחרתיים, יום שישי, בדיוק חודש ימים לאחר ש-LG הכריזה על טלפון הדגל החדש שלה, ה-G3, עתיד המכשיר לצאת מגבולות קוריאה ולהימכר במדינות שונות ברחבי העולם. ראשונות תזכינה למכור אותו מדינות המזרח הרחוק, ובהדרגה יעבור גם למדינות נוספות באסיה ובאירופה. על פי דיווחים קודמים, סביר להניח כי נראה אותו בישראל בשבוע הראשון של חודש יולי, וגם בארה"ב כבר מתכוננים לבואו של הכוכב הקוריאני הבא.

חברת "רונלייט", היבואנית הרשמית של LG בישראל, ערכה בשבוע שעבר מפגש היכרות עם ה-G3 וסיפקה פרטים נוספים על הדגמים שישווקו בישראל. על פי החברה, צבעי השחור והלבן הקלאסיים יהיו הראשונים להימכר בארץ. בהמשך נזכה לראות גם את הצבעים המקוריים יותר: בורדו, סגול, זהב ואלומיניום.

המכשיר יוצע בשתי גרסאות זיכרון RAM שונות, בהתאמה לנפח זיכרון האחסון: 2 ג'יגה-בייט עם 16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ו-3 ג'יגה-בייט עם 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. חדות המסך מעוררת התפעלות, וגם המצלמה מצויידת בטכנולוגיה ייחודית לפוקוס מהיר, מנגנון לייצוב תמונה וצילום וידאו ב-4K.

"יש לנו כבר סימנים מוקדמים הגורמים לנו להיות אופטימיים ולהרגיש כי G3 יהיה מוצלח ברחבי העולם כפי שהצליח בקוריאה", אמר ד"ר ג'ונג סאוק פרק, נשיא ומנכ"ל LG מובייל העולמית. "זה כבוד גדול לקבוע רף חדש בתעשייה עבור טלפונים חכמים, אבל בסופו של דבר, מה שחשוב באמת הוא כיצד צרכנים מרגישים לגבי מכשיר הדגל האחרון שלנו, כי משובים מסוג זה עזרו לנו ליצור את ה-G3".

מחירו של המכשיר בארץ טרם נקבע, אך נראה כי תג המחיר יעמוד בין 3,200 ל-3,600 ש"ח.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.