בעשור האחרון עלו מחירי הדלק ביותר מ 50 אחוזים  ומחירי הדלק ממשיכים לעלות ללא הפסקה והופכים להיות חלק משמעותי מהוצאות החודשיות של כל אחד מאתנו.

הדבר המפתיע שההתנהגות שלנו כצרכנים לא השתנתה. מלבד הבחירה שלנו בסוג רכב מסוים כשאנו רוכשים רכב והניסיון להגיע לתחנה זולה יותר בסביבה, אין אנו עושים דבר שיכול להוריד את ההוצאה המכבידה. הפתרון הצרכני הנכון הוא מחשבון דלק.

הצטרפו  ותנהלו  תקציב נכון באופן עקבי ומושכל אחרי הוצאות הדלק שלכם, המשתמשים מקבלים בזמן הנסיעה את נתוני צריכת הדלק שלהם כשהאפליקציה משמשת כמשוב להקטנת הצריכה הממוצעת, הצריכה הממוצעת משפיעה ישירות על מחיר הנסיעה.

האפליקציה מראה בזמן אמת אם הנסיעה היא חסכונית ואופטימלית או בזבזנית, לאפליקציה 150,000 משתמשים ומעל 4,000,000 קילומטרים של נהיגה.

מד יעילות צריכת דלק – מד צריכת דלק מספק מידע על היעילות ואופי הנהיגה,  נהיגה נכונה לפי מד זה תפחית משמעותית את הוצאות הדלק  ( עד כ15% מהוצאות הדלק החודשיות) וכבונוס תפחית במידה ניכרת את זיהום הסביבה. המד מציג בצורה ברורה את שריפת הדלק לק"מ במהלך הנסיעה, שמירה על סמן "ירוק" ככל האפשר תחסוך דלק בצורה משמעותית. לדוגמא האצה במהלך נסיעה על כביש מהיר תגרום למד יעילות הצריכה לרדת מ"ירוק", כמו כן מד צריכת הדלק מזהה עם הנהג עומד בפקק,  מאיץ  או בולם בחוזקה .

 • אופציית חניית רכב וניווט חזרה לרכב.
 • "מצב אוטומטי"- מהיום ניתן לתת לראש לנוח ולאפליקציה לעשות את העבודה, האפליקציה מזהה בעצמה התחלת נסיעה וסיומה, כך שאין צורך ללחוץ בתחילת נסיעה ובסופה. הנסיעות נשמרות בעמוד "הנסיעות שלי". בעזרת "מצב אוטומטי" ניתן לחזור להיסטוריית הנסיעות שלכם ולעקוב באופן יומי אחרי הוצאות הדלק, בצורה זו יתאפשר לכם לייעל ולחסוך בהוצאות הדלק.
 • "הנסיעות שלי"- עיצוב אינפוגרפי חדש אותו ניתן לשתף עם אחרים הכולל פרטי הנסיעה שלכם בצורה גרפית פשוטה.
 • "הפרופיל שלי"- החל מהיום  כלל הנתונים שלכם נאגרים ב"פרופיל שלי", ניתן לראות את הצריכה הממוצעת שלכם, המרחק, כמות הליטרים ועלות כללית  שלכם מרגע זה.
 • "ערכת תאונות"- אנו מקווים שלא יהיה לכם שימוש בפיצ'ר החדש שהוספנו, המציאות לצערנו אומרת אחרת ולכן עדיף להיות מוכנים, במקרה של תאונה האפליקציה מזהה את מיקומכם, ניתן לצלם תמונות של מקור הפגיעה, להכניס את נתוני הנהג שמעורב בתאונה פרטי פוליסת הביטוח וכו', לאחר מכן ניתן לשתף עם סוכן הביטוח בלחיצת כפתור.
 • נתונים בזמן אמת – זמן נסיעה, מרחק, מהירות, כמות ליטרים, צריכה ממוצעת ומחיר הנסיעה.
 • הערכת נסיעה- ניתן להעריך מחיר נסיעה מראש, לפני הנסיעה.
 • מאגר של מעל 60000 מכוניות לבחירתך.
 • ניתן לשמור את פרטי הנסיעות וכמו כן לשתף נסיעה עם חבר/ מעסיק וכו'.
 • ניתן לחשב ולשתף מספר נסיעות בעזרת ה"מחשבון" בעמוד הנסיעות שלי.
 • ניתן להפעיל את האפליקציה גם ברקע.

בשונה משאר האפליקציות של חישוב מחיר הדלק, אפליקציה זו הינה האפליקציה היחידה שעובדת על מקלט הGPS לכן לא צריך "להעריך" את מרחק הנסיעה, המחשבון יזהה את מיקומכם ויציג לכם את הנתונים על המסך.

להורדת האפליקציה

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.