חושבים לשדרג ולעבור למכשיר אחר? פלאפון יוצאת במבצע ועל כל רכישה של מכשיר מבוסס Windows Phone היא מחלקת בחינם קונסולת Xbox 360 במתנה. בין המכשירים שניתן לרכוש דרכה הם הלומיה 820 של נוקיה או סמסונג Ativ S כאשר מחירם נע בין 3,068 שקל לסמסונג Ativ S ו-3,236 שקל ללומיה 820, או 99.9 שקל לחודש ב-36 תשלומים.

פלאפון מרחיבה את ההטבה גם למכשירים אחרים: למעוניינים במכשיר האייפון, גלאקסי ואחרים, יוכלו לרכוש את קונסולת ה-Xbox 360 במחיר של 547 שקל או 16.9 שקל לחודש ב-36 תשלומים וכן 15 אחוז הנחה לרכישת אביזרים ברשת באג.

פלאפון מציעה את קונסולת ה-Xbox 360 בנפח פנימי של 4 ג'יגה בייט הכולל בקר משחק אחד אלחוטי, חיבור WiFi מובנה וללא בקר התנועה האלחוטי קינקט הנמכר בנפרד. שוויה של הקונסולה הוא 1,000 שקל.  המבצע החל היום עד 30 ביולי או עד גמר המלאי.

ואולם, למרות המבצע המכובד, קשה שלא להשוות את מחיר המכשירים ברשת פלאפון לעומת החנויות הפרטיות. אם נבדוק את מחיר הלומיה 820, נמצא אותו במחיר הזול כמעט כשווי הקונסולה – החל מ-2,000 שקלים בלבד לרכישה ישירה ואת ה-Ativ S במחיר של 2,500 שקלים. מדובר בפער השווה ערך המתנה של פלאפון. נכון, אצל פלאפון יקבל הצרכן אחריות יצרן מקורית, אולם האם ההפרש במחיר מצדיק זאת?

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • רפי

  חברים יקרים
  תבינו ןתפנימו שח פלאפון לא נותנת מתנות בחינם. חברת פלאפון נותנת שרות גרוע. חברת פלאפון לא צקיימת חוזים שנחתמים. ומי שהיה וחווה שנים רבות בפלאפון תחת הסיסמא התחיבות. שזאת היתה חתונה קאתולית איתם צריך להישמר ולהתרחק מהם. חוסר יושר וחוסר הגינות מס 1 זה פלאפון.

 • 1 שחווה את השירות של פלאפון

  חברים יקרים ואוהבי גאג'טים
  לא הייתי רוצה שתיפלו ברשת המסוכנת והשקר המתוק של פלאפון
  כמה אכזבות שירות היו לי מהם אין לכם מושג… ומדובר גם זמנים שבהם נדרש תמיכה טכנית על המכשירים שלהם, בכול מצב השירות שלהם היה זוועה, חיובים בשיטת מצליח ללא הגבלה (זה אומר חיוב הלקוח בעוד כמה שקלים עד שהוא שם לב וגם אז הנשמה יוצאת לקבלת הזיכוי חזרה)
  אני עד היום משלם להם עבור גלקסי 1 עלות של 4000 ש"ח גם בזמנו הוא לא היה שווה סכום כזה!!!
  כאשר אמרתי להם שהשירות שלהם משתווה להוט אמרו לי שאני מגזים, שנה אחרי זה יצא סקר תלונות בחברות התקשורת, ויצא שצדקתי.

  בכול אופן אני רוצה להאיר אתכם שלא להתפתות למלכודת הדבש הזו ולחסוך לעצמכם את הכאב ראש והעוגמת נפש

  בברכה
  1 שמנסה להציל אתכם מפלאפון

 • הנמר הסגול

  מעניין….

  • יש לי את הxbox

   היה מוצלח עד השדרוג שלהם.
   אפשר היה לראות את כל הסרטים שיש במחשב.
   אבל אחרי השדרוג אין מצב לראות את הסרטים מלבד קבצים של מיקרוסופט (wmv).

 • שי מיכאלי

  מייקרוסופט נואשת

  • נכון

   מה שנכון נכון

  • דן

   זה נראה לי יותר היבואן ולא מייקרוסופט.
   זה כנראה בגלל שפלאפון מכרו הכי פחות מכשירים או משהו כזה

 • גוסטריידר

  אם היה Xbox החדש אז הייתי קונה…