לאחר שהציגה בשנה שעברה את השעון החכם הראשון שלה, חברת פוסיל (Fossil) מציגה היום את ה-Q Wander וה-Q Marshal, זוג שעונים חכמים המבוססים על מערכת Android Wear שיצטרפו אל ה-Q Founder.

ה-Q Wander הינו הדגם הקטן יותר מבין השעונים והוא כולל מסגרת של 44 מ״מ ומתהדר בעיצוב שמכוון יותר לקהל הנשי. השעון השני, ה-Q Marshal כולל מסגרת של 46 מ״מ ועיצוב מוקשח יותר. זוג השעונים כולל רצועות עור הניתנות להחלפה. החברה עדיין לא פרסמה תמונות הממחישות את העובי או פרטים טכניים שונים של זוג השעונים אך היא מסרה כי נעשו מאמצים רבים על מנת ליצור שעונים דקים ככל הניתן.

לצד השעונים החכמים, החברה חשפה גם את דור ההמשך לצמידי הניתור אשר מבצעים מעקב אחר פעילויות הספורט והציגה את ה-Q Motion. מדובר בצמיד ניתור המבצע מעקב אחר הרגלי היום וגם אודות השינה. הצמיד החדש כולל טכנולוגיה חדשה שהחברה פיתחה, ועל ידי לחיצה פשוטה על הצמיד הוא ינגן את המוזיקה האהובה, ידע למצוא את השעון או לחלופין, יצלם את הסלפי המושלם עבורכם. כמו כן, הצמיד יודע לעדכן את המשתמש בהתראות כמו שיחות והודעות באמצעות רטט ונורות לד. את הצמיד לא תצטרכו להטעין מאחר והוא כולל סוללה המספקת חצי שנה של עבודה.

Q Motion Activity Trackers

פוסיל בחרה שלא לשחרר פרטים אודות חומרת המכשירים כגון מעבד, מסך או סוללה, אך אנו מצפים כי המפרטים יהיו זהים לשעון שהושק בדצמבר האחרון ה-Q Founder.

עד כה תחום מומחיות החברה היה שעונים אנלוגיים אך בשנה שעברה ניסתה לפרוץ אל התחום שהולך ומתפתח, תחום השעונים החכמים. השעונים יהיו זמינים החל מהקיץ השנה וֹמחירם ההתחלתי יעמוד על כ-275 דולר. מנכ״ל החברה ג׳יל אליוט אמר: ״אנחנו אוהבים את ההשפעה הדיגיטלית על עולמינו! זה פותח דיאלוגים ישירים עם הלקוחות שלנו, מה שמאפשר לנו לעצב מוצרים ולעדכן את הטכנולוגיות עם השפעה גדולה יותר״.