בעדכון האחרון לגרסת הבטה של אפליקציית החיפוש של גוגל (Google) נראה כי החברה מוחקת כל אזכור ל-Google Now, שירות העזר האישי של החברה. במקום זאת יש כבר סימנים למיתוג מחדש, Google Assistant, אותו הציגה בכנס המפתחים האחרון.

מעבר לכך, גרסה 6.5.26, אשר כבר זמינה להורדה לבודקי הבטה, לא מביאה עימה שינויים מרחיקי לכת לאפליקציית החיפוש מעבר להוספת כמה לחצני 'פעולות מהירות'.

שמן של כרטיסיות המציגות מידע מהיר שונו ל-Feed ו-Now On Tap. האפשרות שהוצגה עם גרסת המרשמלו של אנדרואיד, הסורקת את המסך הנוכחי ומציגה מידע רלוונטי, שונתה ל-Search Screen. התזכורת היחידה ל-Google Now נשארה במסך ההגדרות עם האפשרות Customize Google Now שלבטח נשארה במסך זה בטעות, שכן עדיין מדובר בגרסה לא סופית.

בעוד השם Google Now מת נראה כי בגוגל צופים ל-Google Assistant עתיד מזהיר, שכן החברה התחילה להטמיע את שירות העזר האישי לא רק באנדרואיד אלא גם במוצרים כמו Google Home או אפליקציית המסרים המידיית Allo שזמינה באופן הדרגתי בחנות האפליקציות.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.