כך יראה המוצר המגומר, הדמיה

זה היה יכול להיות עוד ג'ויסטיק בטכנולוגיות בלוטות' למכשירי סמארטפון, אבל ההוגה שלו חשב על רעיון גאוני – במקום לסחוב אביזר נוסף כיסוי המגן של המכשיר יוכל לשמש גם כבקר שליטה, כך נולד כיסוי הפליפ-סייד (FlipSide) אשר צריך את עזרת מיקור ההמונים.

בעיית מסך המגע

כך יראה המוצר המגומר, הדמיה

בשבוע שעבר כתבנו על הפון-ג'וי פליי, בקר שליטה מתכוונן בטכנולוגיית בלוטות' אשר יכול לשמש כג'ויסטיק עבור כל מכשיר, בין אם מדובר במכשיר אנדרואיד, אייפון או אפילו מחשב-לוח. אך הפליפ-סייד (כרגע) הוא פרויקט בלעדי למכשיר האייפון 5 והוא "תפור" למידותיו. היזם ג'סטיס פרנג'יפיין (Justice Frangipane) מבטיח כי במידה והפרויקט יהווה הצלחה, לא מן הנמנע כי הוא יעבוד על כיסוי דומה למכשירי האנדרואיד.

במצב סגור הפליפ-סייד הוא קודם כל כיסוי מגן, מהסוג העבה. אך כאשר הוא נפתח, מציע חווית שליטה המתקרבת לקונסולה ניידת עם לוחות שליטה ייעודים אשר מתלבשים על חלקו הקדמי, כאשר הכיסוי סגור הלוחות עם כפתורי השליטה 'מתלבשים' על גב הכיסוי על-מנת לא להסתיר את התצוגה.

הכיסוי למרות חזותו הפשוטה אמור להיות עמוס בכל טוב, החל מפאנלים סולאריים בגבו אשר אמורים לטעון את הסוללה של הבקר האלחוטי, שימוש בסוללות דקות (Thin Film Batteries) ועבודה בתקן בלוטות' 4.0 שעל פי עדותו של היזם, ג'סטיס פרנג'יפיין (Justice Frangipane), צורך פחות חשמל מדורות קודמים של התקן.

האב-טיפוס הראשוני בפעולה

בווידאו ניתן לראות את האב-טיפוס הראשוני בפעולה, למרות המראה הבוסרי נראה כי יש פה רעיון מנצח. ניתן לתרום בדף הפרויקט כל סכום החל מדולר אחד, 60 דולר עבור היכולת לרכוש את הכיסוי הייחודי, 500 דולר לקבלת אחד מכיסויי האבטיפוס ועוד כשהיעד לגיוס הוא 135,000 דולר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.