האם אלו מעלות החום הגבוהות ששוררות בחוץ? האם זה כי מאסנו בפוקימון גו ואנו זקוקים למשחק חדש שירגש אותנו? המשחק Flip Diving מככב בימים האחרונים ברשימת עשר האפליקציות החינמיות המורדות ביותר. לא היינו מגדירים עצמנו כחוזי העתידות בתחום השגעון הסלולרי הבא, אך בהחלט כדאי להציץ במשחק שאולי יהיה ההתמכרות הבאה שלנו.

עם כניסתנו לאפליקציה נתקלנו בתיבת אזהרה בסגנון "המציגים הינם ספורטאים מקצועיים, אל תנסו זאת בבית". בכל זאת, אם נשפוט לפי פוקימון גו, כדי שלא נמצא צעירים רבים שקופצים לים מצוקים בגבהים שונים, חשוב להזהיר אותם מראש.

כל שיש לעשות הוא להקפיץ מהצוק את גיבור המשחק היישר אל תוך הים. הקופץ צריך לנחות במים בצורה ישרה עם ראשו או עם רגליו, לא באמצעות הישבן ולא ליפול על הגב – מה שהופך את המשחק למאתגר יותר. כל זאת מתבצע באמצעות 2 לחיצות, אחת שתקבע את זווית ועוצמת הקפיצה, אחרת את זווית הנחיתה, או יותר נכון, את מספר הסלטות שתבצעו במשך הנפילה.

לא נשקר שנהננו לצפות בשחקן פוגש את המים בתנוחות שונות. לעיתים זה מצחיק ובעיקר גורם לנו, בזמן הנסיעה באוטובוס או בעבודה, לברוח לפנטזיה שגם אנחנו מתחרים בקפיצת ראש במיקום אטרקטיבי כזה או אחר על הגלובוס.

עם התקדמות המשחק אזור הנחיתה הופך להיות מצומצם הרבה יותר וכך גם האתגר בפנינו. בין לבין נצטרך לאסוף מטבעות וחפצים שונים, מה שיפתח בפנינו מיקומי קפיצה שונים כמו גם קופצים שונים, וכן, יש שם כמה משעשעים במיוחד.

https://www.youtube.com/watch?v=JWTta7F7DHU

אתגר ועיתוי: נוסחה מנצחת למשחק ממכר?

האתגר הזה בוודאי מרכיב חשוב בהתמכרות למשחק. אם אתם עצלנים תוכלו גם לסובב מכונת מזל שמי יודע, אולי גם תזכו בכמה מטבעות ותוכלו להתקדם באמצעותן במשחק בדרך הקלה.

ונראה שגם העיתוי חשוב: אוליפיאדת ריו הסתיימה לא מזמן וכולנו רוצים להמשיך את חווית הספורט הזו. ענף ספורט המים כולל בתוכו את מקצוע הקפיצה למים. אולי שם זה מתבצע באמצעות רמפות בגבהים שונים ולא מצוק בתולי בחיק הטבע – אבל לנו זה בהחלט מספיק.

להורדה: iOS | אנדרואיד

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.