בעוד 3 ימים יפתחו שערי תערוכת IFA 2013 בברלין, ואחד המכשירים המסקרנים ביותר שאנו צפויים לראות שם הוא ה-XPERIA Z1 של סוני (Sony), שדלף כבר פעמים רבות. הפעם המכשיר נחשף במלא הדרו: התמונות שפורסמו ב-Xperia blog חושפות את המכשיר מכל פינה.

כפי שציפינו המכשיר לא שונה בעיצובו מאחיו הגדול ה-XPERIA Z ומעוצב באופן כמעט זהה, בגב המכשיר ליד המצלמה מצוינת האות G שמציינת את חיישן ה-G-lens שצפוי להיכלל במכשיר. מלבד זה לא נראה שינוי כלל, אך מתחת למכסה המנוע השינוי הוא לא קטן וכזכור הוא יכלול: מסך 5 אינץ' Full HD 1080p, מעבד מרובע ליבה Snapdragon 800 של קוואלקום (Qualcom) במהירות של 2.3 ג'יגה הרץ ועם השבב הגרפי Adreno 330, זיכרון RAM בנפח 2 ג'יגה-בייט וזכרקון אחסון פנימי בנפח של 32 ג'יגה-בייט. יש גם חריץ הרחבת זיכרון, מצלמת 20 מגה פיקסל Exmor RS עם ה-G-lens וצילום וידאו באיכות 4K. המצלמה הקדמית היא 2.2 מגה פיקסל עם צילום וידיאו ב-1080p. הסוללה היא בנפח עבודה של 3,000mAh.

מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד בגרסה 4.2.2 עם ממשק המשתמש של סוני.

 

 • natgun

  יש צפי מתי הוא יגיע לארץ ??

 • AP

  מכשיר גרוע.
  מה הטעם בסמארטפון שמיועד לוידאו? בישביל זה יש לסוני לין של מצלמות וידאו ברמה יותר גבוהה מזה ובאותו מחיר.

  • ZOOM

   "סמארטפון המיועד לוידאו" ???
   זהו סמארטפון לכל דבר המיועד להמון מטלות ואינו "מיועד לוידאו".
   היתרון העצום של סמארטפון עם יכולות וידאו על פני מסרטת וידאו הוא הזמינות התמידית שלו בכיס המשתמש.
   אתה מבין מה זה לסחוב מסרטת וידאו גדולה לכל מקום?

 • אדם

  אהייה כנה למרות שאני נאמן לסדרת הנוט של סמסונג המכשיר הזה גרם לפזול חזק.. סוף סוף מכשיר מושלם מחברה ברמה בלי קטעים שהורסים כמו,"ללא כרטיס הרחבה" לא רק זה אלה אפשר להוסיף מצלמה מגה איכותית, סוללה של כבוד ואיכות ההרכבה שרק סוני יודעים לעשות . אפשר לסכם את הכל במילה אחת… איכות!!! סוני שאפו

 • לא מכור למותגים

  קניתם אותי עם 4K ועם מעבד כפול ממה שיש לי במחשב הביתי.