תמונות ראשונות של מכשיר בעל שם הקוד HTC A11 עלו לרשת. ככל הנראה מדובר במכשיר ביניים חדש בסדרת ה-Desire, אבל אחד שמצויד במערכת על שבב שבנויה בארכיטקטורה של 64-ביט.

התמונות אודות המכשיר החדש של HTC, המיועד למפעילת הסלולר האמריקאית Sprint, הועלו בידי מדליף חדש בעל חשבון בטוויטר (Twitter) בשם [email protected]. לפי הפרטים הוא יציע גוף שמיוצר מפלסטיק מבריק, שדי מזכיר את זה שהיה בשימוש במכשירי ה-iPhone הראשונים. המסך שלו יהיה בגודל של 4.7 אינץ' ובאבחנה של 854×480, מצלמת אחורית באבחנה של 5 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית באבחנה VGA. המכשיר יריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.4.2 ויכלול את ממשק ה-Sense 6.0.

בנוסף, מציין המדליף, כי המכשיר לא יכלול את רמקולי ה-BoomSound, זוג רמקולים שנמצאים בחזית חלק ממכשירי החברה, אלא יכלול רמקול אחורי בודד.

נתון מעניין הוא שעל-פי המידע שהודלף המעבד של המכשיר הוא  Snapdragon 410 תוצרת Qualcomm, שהוא מעבד בארכיטקטורה של 64-ביט המיועד למכשירים זולים, כך שבעצם ה-HTC A11 יהיה המכשיר הראשון של היצרנית הטייוונית בעל מעבד 64-ביט, המעבד כולל ארבעה ליבות וירוץ במהירות שעון של 1.4 גיגה-הרץ. כאמור מדובר במכשיר שמיועד למפעילת הסלולר Sprint וכרגע לא ידוע תאריך ההשקה, המחיר הצפוי והאם המכשיר יושק מחוץ לארה"ב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.