הביקורות על ה-M2 של מייזו (Meizu) סימנו את הטלפון החכם הזה כאחת ההצעות הכי מעניינות בתחום, ועכשיו נחשפות תמונות ראשונות של הדור הבא של הטלפון הזה. התמונות, שנחשפו על ידי srcleaks, מלמדות ששוב מבחינת העיצוב, לפחות, הולכת החברה סינית לתת קרב לכל הטלפונים המובילים בתחום עם שילוב מוצלח של מעטפת אלומיניום קשיחה ויוקרתית עם מעטפת שחורה קדמית ועם כפתור בית עגול וגדול יחסית שגם הוא משתלב באלומיניום.

לפי התמונה לעיל המידות של הטלפון עומדות להיות 139.9×70.9×8 מ"מ. לא הכי דקיק בעולם, אבל עדיין מספק, ובכל מקרה פחות עבה לעומת ה-10.2 מ"מ של ה-M2, ולמעשה גם מעט רחב וגבוה יותר, אבל זה הגיוני לאור השמועות שטוענות שהמסך של המכשיר החדש יהיה בגודל 5.1 אינץ', שהוא גדול מכל מה שהחברה הציעה עד היום. הוא גם יציע רזולוציית HD מלאה.

במייזו לא מאשרים ולא מכחישים, וגם לא מוסרים פרטים לגבי המועד להשקת הטלפון הבא שלהם. עם זאת לפי השמועות הוא יהיה מצויד ב-2 ג'יגה-בייט זיכרון ובמערכת ההפעלה, או יותר נכון הממשק, Flyme OS הקנייני של החברה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.