החשיפה של ה-Lumia 1520, הפאבלט העתידי מבית נוקיה (Nokia), ממשיכה במלוא הקצב.

רק יומיים עבור מהידיעה שסיפרה ששמו הרשמי של המכשיר הולך להיות ה-Lumia 1520, והנה דולפת תמונה חדשה מבית Windows Phone central, אשר מציגה את גודל המכשיר לעומת ה-Nokia Lumia 1020, המצלפון החדש של נוקיה. בתמונה אפשר לראות את חלקו הקדמי של המכשיר, שהוא גדול ביותר לעומת ה-Lumia 1020 – טוב, בכל זאת מדובר על מסך 6 אינץ'.

חלקו הקדמי לא שונה משאר מכשירי ה-Lumia, ובנוי כמעט באותה צורה ולפי הנראה גם יגיע בשלל צבעים בדומה להרבה מדגמי ה-Lumia האחרים. על המכשיר ניתן גם לראות כיסוי מסוג פליפ (flip) אשר במבנהו מזכיר את הכיסוי החכם של אפל (Apple), וככל הנראה יוכל גם להפוך לסוג של מעמד למכשיר. עם זאת לא ידוע מי יצרניתו ומתי הוא יוכרז.

למי ששכח מפרט המכשיר צפוי להיות הטוב ביותר מבין כל מכשירי ה-Windows Phone שהושקו עד היום: מסך 6 אינץ' עם רזולוציית Full HD 1080p, מעבד Snapdragon 800 מרובע ליבות, מצלמת 20 מגה-פיקסל עם טכנולוגית ה-PureView של נוקיה, זיכרון RAM בנפח שח 2 ג'יגה-בייט. הוא יגיע עם ה-Windows Phone 8 בגרסת ה-GDR3, שאמורה לתמוך בחומרה החדשה.

המכשיר החדש צפוי להיות מושק בחודש נובמבר הקרוב, מידע על מועד ההכרזה והמחיר טרם נחשפו.

שתף:
-פרסומת-
 • א

  הבעיה היא במערכת הפעלה .הבנתי שהיא אוכלת מקום והעדכון GRD2 לא פותר את זה, ועם ה SD מציגה קבצים כפול .לא מבין איך מיקרוסופט יכולה להתעלם מזה? רק משוגע יקנה מכשיר עם WP8

 • עידן

  אני לא חושב שהמכשיר יהיה כל כך נמכר

  • מור

   אך ורק בגלל המערכת הפעלה, בחירה לא נכונה של נוקיה במערכת הפעלה, נכנעו ללחץ ובנו מכשיר עם חומרה מצויינת ומערכת הwp לא באמת צריכה את כל החומרה הזו היא עובדת יפה יותר גם על חומרה נחותה יותר, הבעיה שלה נעוצה בזה שאנדרואיד פשוט טובה יותר.

   • דודו

    להפך. מערכת ההפעלה של מייקרוסופט היא הטובה ביותר בשוק וזאת אומרים ממוחים בתחום. בעיה היא מס' האפליקציות.. המערכת יציבה ויש לה ממשק עם איקונים "חיים" ומתעדכנים ברצף.לדעתי , נוקיה סוגרת בזאת את הפערים וחוזרת להיות מובילה בשוק. היא הייתה שנים. יש לה מכשירים איכותיים ואמינים והיא יכולה לעשות זאת שוב.

    • ZOOM

     ה"מומחים" שלך כנראה לא שמעו את דעתו של ביל גייטס על חלונות-פון.

    • בולי

     איך הטובה בשוק ? חסרים לה המון פי'צרים בסיסיים כמו notification center. ביינתים אתה יכול להמשיך להסתכל על ה live icons ולחפש מי חיפש אותך..