תמונות ראשונות של ה-Oppo Find 7, אחד המכשירים המעניינים יותר שאמור להיות מושק החודש, צצו ברשת. מדובר בטלפון הדגל הבא של Oppo, היצרנית הסינית שכבר זכתה לתשומת לב רבה עם ה-Oppo Find 5, טלפון הדגל הקודם שלה.

התמונות שמוצגות הן, כפי שכבר פורסם בטיזר על ידי החברה עצמה, של מכשיר עם מסך בגודל 5.5 אינץ' שמציע רזולוציית QHD, או 2,560×1,440 פיקסלים. עם זאת, תיתכן גרסה של המכשיר עם מסך ברזולוציית HD 'בלבד' (כלומר 1,920×1,080 פיקסלים).

לפי הדיווחים המכשיר יציע מעטפת מתכתית שתתמזג באופן חלק עם מסך הזכוכית המלא של המכשיר. מאפיין חביב נוסף הוא שכל החלק התחתון של המכשיר יתעורר לחיים בתאורת לד כחולה בעת שהמערכת תספק התראה כזו או אחרת, ולא רק נקודת לד קטנה בחלק העליון שלו.

גם מבחינת המצלמה יש עדיין מספר שאלות. התצורה שידועה כרגע כוללת מצלמת 13 מגה-פיקסלים בחלק האחורי של המכשיר, אבל יש שמועות גם על מצלמת 50 מגה-פיקסלים. אולי גם במקרה הזה מדובר בעוד תת-דגם של המכשיר.

oppofin7-2

ה-Find 7 מבוסס על Snapdragon 800 מרובע ליבות והוא יתמוך ב-LTE. לגבי כל השאר נקבל תשובות כנראה ב-19 במרץ, שאמור להיות תאריך ההשקה הרשמי.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • דן

  רן, המכשיר הקודם find 5 נתמך גם ע"י PA, omni rom, וPAC rom שהוא שילוב של CM, AOKP וPA.
  וחשוב לזכור שcolor OS שבאה עם המכשיר מהקופסא לא רעה בכלל וOppo מקשיבה ללקוחות ומוסיפה דברים שיש להם ביקוש.

  המכשירים שלהם מצויינים, אני רק מקווה שיהיה מקום לכרטיס זיכרון ומחיר נוח והמכשיר הזה יהיה שלי.

 • Ran

  אחת הסיבות לשקול בחיוב את המכשיר היא שהוא נתמך ע"י CM.
  דבר שמבטיח עדכון ROM לגרסאות הכי עדכניות. יותר ממה שמבטיחות שאר היצרניות.

  ריבוי מכשירים הוא לא תירוץ לחוזר עדכון. המשתמשים מעדיפים פחות מכשירים ( לכל יצרן) אבל תמיכה יותר טובה, ראו לדוגמא את אפל עם יכולת התמיכה שלה במכשירים אחורה. ( למרות שזה לא כל כך הולך לה).

  היום אני מסתובב עם SG2 כש-ROM של CM בתוכו. נהנה מיציבות מהירות וחיי סוללה שחברים שלי עם ה-ROM המקוריים של סמסונג רק יכולים לחלום.

 • א.א.

  הערה קטנה: HD זה 720P, וFHD זה 1080X1920.

  • 1080P= 1080×1920 PIXELS

   FHD -זה יכול להיקרא גם 1080P .

   • יוסי כהן

    נראה לי שהוא התכוון לתקן את העובדה שהם קראו ל1080P HD ולא FHD.
    ומה זה משנה אא? 1080P זה עדיין סוג של HD הוא התכוון פשוט לא UHD