תמונות ראשונות של ה-Oppo Find 7, אחד המכשירים המעניינים יותר שאמור להיות מושק החודש, צצו ברשת. מדובר בטלפון הדגל הבא של Oppo, היצרנית הסינית שכבר זכתה לתשומת לב רבה עם ה-Oppo Find 5, טלפון הדגל הקודם שלה.

התמונות שמוצגות הן, כפי שכבר פורסם בטיזר על ידי החברה עצמה, של מכשיר עם מסך בגודל 5.5 אינץ' שמציע רזולוציית QHD, או 2,560×1,440 פיקסלים. עם זאת, תיתכן גרסה של המכשיר עם מסך ברזולוציית HD 'בלבד' (כלומר 1,920×1,080 פיקסלים).

לפי הדיווחים המכשיר יציע מעטפת מתכתית שתתמזג באופן חלק עם מסך הזכוכית המלא של המכשיר. מאפיין חביב נוסף הוא שכל החלק התחתון של המכשיר יתעורר לחיים בתאורת לד כחולה בעת שהמערכת תספק התראה כזו או אחרת, ולא רק נקודת לד קטנה בחלק העליון שלו.

גם מבחינת המצלמה יש עדיין מספר שאלות. התצורה שידועה כרגע כוללת מצלמת 13 מגה-פיקסלים בחלק האחורי של המכשיר, אבל יש שמועות גם על מצלמת 50 מגה-פיקסלים. אולי גם במקרה הזה מדובר בעוד תת-דגם של המכשיר.

oppofin7-2

ה-Find 7 מבוסס על Snapdragon 800 מרובע ליבות והוא יתמוך ב-LTE. לגבי כל השאר נקבל תשובות כנראה ב-19 במרץ, שאמור להיות תאריך ההשקה הרשמי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.