בלקברי (BlackBerry), החברה הקנדית שמאבדת בהתמדה מנתח השוק שלה עד כדי סכנת היעלמות, עדיין חלא אמרה נואש. האתר N4BB, שעוקב אחרי התחום, חשף תמונות ראשונות של הטלפון הבא של החברה עם תצורה שמאפשרת לו להתחרות בקצה התחתון של צמרת הטלפונים.

מבחינת מראה חיצוני דומה הטלפון, שקיבל את השם Oslo, ל-Passport, בכך שהוא שומר על הצורה המרובעת הייחודית, מציע מסך מגע ומקלדת פיזית שמורכבת משלוש שורות. עם זאת, להבדיל הטלפון הזה מיועד להימכר גם באסיה, אירופה והמזרח התיכון.

המעטפת של הטלפון מציעה שילוב של מתכת עם פלסטיק בצבע אפור, עם גב גומי בעל טקסטורה שאמור להקל על האחיזה.

הוא מבוסס על מעבד Snapdragon 800 של קוואלקום (Qualcomm) במהירות 2.2 ג'יגה-הרץ, יגיע עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, מצלמה אחורית של 13 מגה-פיקסלים וסוללה נאה בנפח עבודה של 3,450 מילי-אמפר/שעה. מערכת ההפעלה תהיה BlackBeryy 10.3.2.

עדיין לא ידוע מתי המכשיר יגיע לשוק, ומה יהיה מחירו.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • BROKEN_FILE_LINK

  גיא קרויטורו, אתה חי בסרט שיש להם את היכולת להתחרות באפל או בסמסונג. טכנולוגית הם עוד תקועים מאחורה, ומה זה משנה אם הם ייצרו מכשיר שלהם עם אנדרואיד, מערכת ההפעלה היא חלק אינטרגלי מאופי החברה. חברה סינית יכולה להוציא מכשיר שנראה כמו בלאק ברי עם אנדרואיד, אז למה צריך את בלאק ברי? שיפשטו רגל, הם לא מעניינים.

 • גיא קרויטורו

  יש להם את היכולת להתחרות באפל וסמסונג אבל הם לא מנסים ואם הם ינסו הם יצליחו לייצר מכשיר שיותר טוב מהאייפון 6 והגלקסי 6s אבל מרכת ההפעלה שלהם פחות פשוטה לתפעול אם אנו באים מהios או הandroid אז שייצרו מכשיר עם אנדרואיד וחומרה טובה ואז יהיה להם מכשיר דגל אמיתי שיכול להתחרות בחברות הגדולות.

 • רן

  בסופו של יום תמיד המחיר משחק תפקיד.
  במיוחד היום כשיש הצפה של סמרטפונים כל כך זולים (redmi 2) שנותנים המון יחסית למחיר שלהם.

 • iphone1000

  בלקברי מידרדרת .מה זה המפרט המיושן הזה?
  והאפור מזעזע ובכלל לא יוקרתי .עם זה בלקברי
  תיפול עוד יותר .רק אם המחיר יהיה זול מאוד
  אז יהיו הרבה קונים אבל המוצר עצמו לא משהו.

  • ….‬‎

   וכמובן, זה בלקברי. אל תבנה אל מחיר זול.