הזמנה של סמסונג לאירוע הפתיחה של Galaxy Note 7

סמסונג (Samsung) שחררה היום טיזר וידאו ראשון לקראת השקת מכשיר ה-Galaxy Note 7 החדש שלה, באירוע שצפוי להתקיים ב-2 באוגוסט. האירוע אמנם נקרא 7 Unpacked, אבל סמסונג בעצם מעולם לא רמזה באופן רשמי עד כה כי שמו של המכשיר החדש יקבל את המספר 7 במקום 6. הסרטון החדש הוא הראשון לעשות את זה, כאשר במהלכו מופיעות הספרות 1-5, ובמקום הספרה 6 מופיע סימן שאלה, ולאחר מכן הכתובית No.

בנוסף עושה רושם כי הסרטון מאשר כמה וכמה שמועות לגבי המכשיר שנפוצו בחודשים האחרונים. סדרה של מכשירי טלפון ישנים שמוטבלים בתוך מים, כך טוענים ברשת, די מוכיחה כי מכשיר הנוט החדש יהיה עמיד בפני מים בדרגה גבוהה יותר מבעבר, בדומה ל-Galaxy S7. בנוסף, בתחילת הסרטון מופיעה טביעת אצבע, שגורמת לרבים לחשוב שלמרות אפשרות סריקת הרשתית שצפויה להפציע במכשיר החדש, סמסונג עדיין תבחר לצייד את המכשיר בחיישן טביעת אצבע. אם כי ייתכן וסמסונג רומזת בכך שמדובר בפיצ'ר ישן.

במהלך הסרטון נראית גם בחורה מצלמת סלפי ומשתמשת באור שבוקע ממנורה בתור הפלאש, ואת הדימוי הזה לא הצליחו ברשת לפענח עדיין, כמו גם את הדימוי של מרקר שמדגיש מילים בתוך ספר, או תמרור הדרכים שמזהיר על עיקול (כי המסך יהיה מעוקל) כאן תוכלו לשפוט בעצמכם:

https://youtu.be/dTWyapuLNdI

יחד עם זאת, הודלף לרשת סרטון ראשון בו רואים מכשיר Galaxy Note 7 עובד ומופעל. נאמר כי מכשיר זה בעל מסך 5.6 אינץ' עם שבב Exynos 8890, לצד זיכרון עבודה של 4 ג'יגה-בייט RAM ומצלמה 12.2 מגה פיקסל. למרות כי מדובר באב טיפוס, נראה כי על פניו זהו גרסתו הכמעט סופית, אך קשה לומר בוודאות.