מיקרוסופט (Microsoft) לא ממתינה, ולאחר השלמת הרכישה של חטיבת המכשירים של נוקיה (Nokia) היא מכינה אירוע לחשיפת מכשירים חדשים בשבוע הבא, ב-11 לנובמבר, עם המותג החדש Microsoft Lumia.

מיקרוסופט הודיעה על כך, באופן אירוני, בבלוג של נוקיה עם תמונת טיזר למכשיר חדש והכיתוב “מיקרוסופט מספקת את הכח של טכנולוגיה ניידית יומיומית לכולם”.

בתמונה לא נחשף דבר פרט לקצה המכשיר והמצלמה הקדמית, אך הדלפות מוקדמות יותר השבוע כבר מביאות לנו פרטים כי יהיה מדובר במכשיר לשוק הביניים עם מסך גדול של 5 אינץ’, תמיכה בסים כפול, עם אחסון של 8 ג’יגה-בייט, מצלמה 5 מגה פיקסל אחורית ו-VGA קדמית וסוללה של 1900mAh.

כפי הנראה לא משהו יוצא דופן, אבל החשיבות באירוע היא דווקא לראות את הסרט הלוט מעל המכשיר הראשון שלא נושא יותר את שמה של נוקיה, והופך את מיקרוסופט לראשונה ליצרנית טלפונים סלולריים.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • ?Lumia 550

  ציפיתי למכשיר דגל ,לא מכשיר שוק ביניים .

 • Lumia ….

  מה זה משנה איזה מיתוג ? זה לא יעזור למיקרוסופט להתפאר במכירות אינסופיות
  כמו של האייפון -כבר נמכרו עשרות מיליוני מכשירי אייפון 6 ואייפון 6 פלוס
  והמכשירים של מיקרוסופט מוכרים 9 או 10 מיליון .
  אין חברה למגיעה לכמות מכירות כמו של האייפון .אייפון הוא מלך הסמארטפונים
  של השנה ,אולי הגלקסי S6 ימכור יותר (וגם יהיה כנראה ממתכת סוף סוף!)