פונקציית ה”ראשים הצפים” (Chat Heads) שהוצגה לראשונה ב-Facebook Home ולאחר מכן באפליקציה הרשמית, הצליחה להתחבב על ידי לא מעט מהמשתמשים. האפשרות להמשיך ולקבל התראות צ’אט גם כאשר יוצאים מהאפליקציה כווידג’ט הניתן לגרירה על גבי מסך הבית היא דבר נוח בהחלט, ויוצרי הרום Paranoid Android החליטו לא לשמור זאת רק לצ’אט בפייסבוק ולנצל זאת גם לקבלת התראות נוספות.

מפתחי הרום הציגו את ממשק ה-HALO אשר מחקה את ה-Chat Heads של פייסבוק ומנצל זאת לקבלת התראות, להפעלת יישומים וכמעט כל דבר שתחשבו עליו. למעשה, כל אפליקציה בעלת אפשרות להתראות תוכל בקלות להפוך לווידג’ט צף על מסך הבית וממנו נוכל לצפות בהתראה ולענות בחזרה אם מדובר במייל, צ’אט או SMS מבלי לפתוח את חלון ההתראות. הווידג’ט יציג חלון צף קטן על גבי מסך הבית ולחיצה נוספת תקטין אותו חזרה.

האפשרות החדשה אמנם מיועדת בלעדית לרום העצמאי Paranoid Android, אבל אנחנו מקווים שמישהו מהמפתחים יחשוב גם על שאר משתמשי האנדרואיד וישיק זאת כאפליקציה נפרדת שתתאים לכולם. אם לא הבנתם לגמרי במה מדובר, צפו בסרטון בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.