פונקציית ה”ראשים הצפים” (Chat Heads) שהוצגה לראשונה ב-Facebook Home ולאחר מכן באפליקציה הרשמית, הצליחה להתחבב על ידי לא מעט מהמשתמשים. האפשרות להמשיך ולקבל התראות צ’אט גם כאשר יוצאים מהאפליקציה כווידג’ט הניתן לגרירה על גבי מסך הבית היא דבר נוח בהחלט, ויוצרי הרום Paranoid Android החליטו לא לשמור זאת רק לצ’אט בפייסבוק ולנצל זאת גם לקבלת התראות נוספות.

מפתחי הרום הציגו את ממשק ה-HALO אשר מחקה את ה-Chat Heads של פייסבוק ומנצל זאת לקבלת התראות, להפעלת יישומים וכמעט כל דבר שתחשבו עליו. למעשה, כל אפליקציה בעלת אפשרות להתראות תוכל בקלות להפוך לווידג’ט צף על מסך הבית וממנו נוכל לצפות בהתראה ולענות בחזרה אם מדובר במייל, צ’אט או SMS מבלי לפתוח את חלון ההתראות. הווידג’ט יציג חלון צף קטן על גבי מסך הבית ולחיצה נוספת תקטין אותו חזרה.

האפשרות החדשה אמנם מיועדת בלעדית לרום העצמאי Paranoid Android, אבל אנחנו מקווים שמישהו מהמפתחים יחשוב גם על שאר משתמשי האנדרואיד וישיק זאת כאפליקציה נפרדת שתתאים לכולם. אם לא הבנתם לגמרי במה מדובר, צפו בסרטון בהמשך.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • יוסי

  מישהו אמר תביעה על זכויות יוצרים?

 • יובל -_-

  איך הרום?
  לא נתקע אחרי חודש של שימוש?

  • מןר

   אני עובד עם הרום הזה כבר כמה חודשים טובים אין בעיה אחת להפך הכל בו מצויין

 • דן

  שיטה מצויינת, יהיה נחמד עם הם יעשו את זה יותר דומה ל ninja SMS כי שם אפשר להגדיל ולהקטין את גודל החלון וגם לעשות אותו טיפה שקוף ולהמשיך בעבודה במכשיר.

 • אולג

  זה לא HOLO , אלא HALO

 • stav

  זה באמת שיטה נוחה לקבל התראות אבל יהיה נחמד אם העיגול יהיה מוסתר ורק כאשר
  יש הודעה העיגול יופיע בסך הכל שיטה אחת הטובות בלי לסגור את המשחק ולעבור לאפליקציה האחרת