זו הייתה רק שאלה של זמן, והנה זה בא: תמונת קונספט ראשונה של הנקסוס הבא בסדרת הטלפונים של גוגל (Google), ה-Nexus 6, וכמו שרואים אין כאן שום דבר יוצא דופן בצורה החיצונית שלו, מעבר לניצול שטח כמעט מרבי עם מסגר צרה.

מעבר לפרטים שכבר נחשפו, כפי שכתבנו בחודש שעבר פרטים חודשים טוענים שגודל המסך היה 5.3 אינץ', שבגוגל עדיין לא בחרו האם להשתמש במעבד 64 ביטים של קוואלקום (Qualcomm) או של אינטל (Intel). כמו כן ככל הנראה יכיל המכשיר חיבור USB 3.1 מסוג C כדי לאפשר טעינה מהירה יותר, וכן לספק חיבור מידע מהיר יותר.

מה שכמעט ברור הוא שבגוגל מחכים להשקת ה-G 3 של LG לפני שיחליטו סופית על תצורת המכשיר שאמור להגיע לשוק במחצית השנייה של 2014.

בתמונה אחרת רואים את מכשיר הנקסוס עם גב קעור, ממש בדומה למכשיר ה-G Flex של LG, שכידוע הערכות הן כי היצרנית הקוריאנית שוב תהיה אחראית לנקסוס הבא. אבל אלו כרגע, רק תמונות קונספט.

image

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.