אפל (Apple) החליטה aלא לאמץ את יכולת צילום הוידאו ברזולוציית ה-4K גם בדור המכשירים האחרון, שמדובר באפשרות שהולכת והופכת לשכיחה יותר ויותר. אז מה עושה מי שבכל זאת מעוניין בצילום באיכות שכזו במכשיר האייפון שלו? עכשיו זה אפשרי: החברה אישרה את האפליקציה החדשה של חברת i4software בשם Vizzywig 4K שתעשה את העבודה.

תוכלו לרכוש אותה אם ברשותכם מכשיר iPhone 5s ו-999.99 דולרים פנויים. האפליקציה Vizzywig 4K טכנית לא מצלמת וידאו, אלא עושה זאת על ידי לכידה מהירה של 24 תמונות לשנייה ממצלמת ה-8 מגה פיקסל של המכשיר, ומשלבת אותן לסרטון וידאו אחד באיכות גבוהה מאוד. למעשה, הוידאו המופק מהתמונות אף איכותי ממכשירים אחרים שכן תומכים בצילום וידאו ב-4K זאת מכיוון שהיא מבצעת לכידה בקצב של 72 מגה-בייט לשנייה לפני דחיסה, זאת בהשוואה לכ-4 מגה-בייט בשנייה למצלמות במכשירים האחרים. עוד יתרון הוא שניתן גם לשלוף תמונות בודדות, פריימים, לאחר הצילום ולזכות לתמונות באיכות גבוהה בנוסף על הוידאו.

screen520x924 (1)

האפליקציה מגיעה עם עורך וידאו משלה, כולל יצירת אפקטים, הוספת כתוביות ומאפשרת לשמור את הסרטון באופן מלא ללא דחיסה ישירות על מכשיר ה-iPhone 5s, ומשם ניתן להציג את התוצאה הסופית ישירות על מסך הטלוויזיה.

תג המחיר כאמור אינו זול, ובמחיר שכזה היינו שוקלים לרכוש מצלמה עצמאית ואיכותית תומכת וידאו ב-4K, אך מי שבכל זאת רוצה להתפאר ביכולת הזו על מכשיר האייפון שלו מוזמן להוריד אותה דרך חנות אפל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.