מוזילה משחררת את הגרסה החדשה של פיירפוקס (Firefox), דפדפן הקוד הפתוח הפופולארי המוסיף מעתה גם תמיכת בתקן ה-WebRTC. תקן זה מאפשר למי שמצויד בפיירפוקס 22 לבצע שיחות וידאו וקול ישירות, דרך הדפדפן, עם בעלי דפדפנים תואמים, וזאת ללא שימוש בתוספים (כמו נגן הפלאש של אדובי). למעשה, תקן זה הוגדר תחילה על ידי גוגל, שהייתה החלוצה בתחום והגדירה את הטכנולוגיה הזו וסיפקה תמיכה בדפדפן שלה, הכרום (Chrome) וכיום גוגל הפכה אות התקן לקוד פתוח.

עדכונים נוספים שנוספו לגרסה 22 היא האפשרות להשתמש בדפדפנים לצורך העברת קבצים ממחשב למחשב בטכנולוגיית P2P, בזמן שיחת וידאו או מחוץ לשיחה, לדוגמה על ידי גרירת הקבצים הרצויים לחלון השיחה, זאת באמצעות טכנולוגיה המכונה DataChannels וכבר שירות חדש בשם Sharefest כבר משתמש ביכולת שיתוף הקבצים הזו. כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא לגרור את הקובץ לדפדפן, לקבל כתובת, ומאותו רגע כל עוד הדפדפן נשאר פתוח, כל מי שהכתובת ברשותו יכול להוריד את הקובץ למחשב.

כמו בכל עדכון, ישנם מספר תיקוני אבטחה ויציבות, וכן מציעה הגרסה החדשה ניהול שירותים חברתיים דרך מנהל התוספים, יכולת לשנות את קצב התצוגה של רכיבי וידאו ואודיו שמשתמשים בתגי HTML 5, תמיכה בשני אלמנטים חדשים של HTML 5 (נתונים ושעה – data ו-time), שיפורים במנוע הג'אווה סקריפט (OdinMonkey) לשיפור ביצועים וכן שיפור בביצועים של התצוגה באמצעות WebGL. מוזילה אף הדגימה את יכולות התלת מימד בתוך הדפדפן במשחק BananaBread המאפשר להשתמש במאיץ הגרפי באיכות הקרובה לזו של יישום נייטיב.

להורדת הגרסה החדשה, היכנסו לאתר או דרך כפתור האודות בדפדפן.