לפני כשנה עבר זוג חביב מארה"ב, כריסטינה לי ומייקל סבה, לבית כפרי באזור אטלנטה כדי להתחיל את חייהם המשותפים. אלא שכבר בחודש הראשון שלהם בבית, הם החלו לקבל פניות וביקורים מאות אנשים אשר טענו שהאייפון שלהם נמצא בבית. הסיבה – אפליקציית Find my iPhone של חברת אפל (Apple) הפנתה אותם לשם.

האפליקציה מסוגלת לאתר מיקום של אייפונים ומכשירי iOS שמחוברים לחשבון הענן של המשתמש, ולהשתמש ב-GPS כדי לכוון משתמשים זאת במידה ואבד או נגנב. אלא שככל הנראה מדובר בתקלה טכנית מוזרה, משום שבני הזוג מעולם לא גנבו אייפון לאף אחד. לטענתם חלק מהאנשים מאמינים להם, אך חלק חושב שהם משקרים ודורש להיכנס ולחפש בעצמו.

אבל מעבר לכך, בחודש יוני האחרון התדפקה המשטרה על דלתם של בני הזוג וטענה שיש להם צו חיפוש אחר נערה נעדרת, והזוג הוצא מביתו במשך כשעה שלמה בזמן ששוטרים הפכו להם את הבית, וזה כבר לא צחוק. בני הזוג טוענים כי אין להם בדיוק בפני מי להתלונן, כי התקלה מתרחשת בין מפעילים סלולרים שונים וככל הנראה מדובר בתקלה אשר שולחת אותות סלולריים למגדל שסמוך לביתם. כעת הם מתכננים לפנות לוועדת התקשורת הפדרלית בארה"ב (ה-FCC), ואם זה לא יעזור – היישר לסנאט.