יש כאלו שמנצלים את העניין שיוצרים ה'גלאס' (Glass), המשקפיים החכמות של גוגל, לטובתם ביצוע הונאות וכזו התרחשה שמשתמש העלה למכירה ב'איביי' זוג של משקפיים חכמות. על-פי הרשומה הוא טוען שהוא שזכה במשקפיים במסגרת תחרות #ifihadglass של גוגל, בו החברה מפאלו אלטו מציעה לזוכים את האפשרות להיות הראשונים שירכשו את המשקפיים החכמות.

המוכר טוען כי הוא כבר זכה בתחרות אם כי על-פי אזור השאלות והתושבות באתר המוצר נרשם כי "לזוכים תינתן תשובה בנוגע לזכייתם עד סוף חודש מרץ…" כך שנראה כי מדובר בהונאה. עד לרגע ההסרה השיג המוכר הצעת מחיר בגובה של 15,900 דולר, פי-עשרה ממה שהוא שהזוכים האמיתיים בתחרות יאלצו לשלם במידה וירצו לרכוש את המשקפיים המסקרנות של גוגל. כרגע נראה כי מדובר בזיוף, אך כפי שמציין אתר 'פי.סי מגזין' אין בתקנון סעיף אשר מונע את מכירת המשקפיים, כך שישנה סבירות גבוהה כי בקרוב יופיעו באיביי מכירות פומביות לגיטיומיות ואז עולה השאלה כמה אתם הייתם משלמים בשביל להיות הראשונים בלהצטייד במשקפיים של גוגל?

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.