שריפת גדולה שהתרחשה במפעל לייצור מעגלים מודפסים (PCB) בדרום קוריאה, מאיימת לגרום לדחייה בהשקת מכשיר ה-Galaxy S5. המפעל הוא אחד מהמפעלים הקשורים לשרשרת האספקה של סמסונג והאחראי לפי הדיווחים, לייצור רכיבי הלוח של מכשיר הדגל החדש.

לדברי SamMobile, השריפה החלה בשעה 7 בבוקר של יום ראשון ולמרות שהכבאים במקום הגיעו בזריזות, לקח להם כ-6 שעות להשתלט על האש. כ-287 כבאים ו-80 רכבי כיבוי השתתפו בלחימה בלהבות מהמפעל. הנזק מוערך בכמיליארד דולרים וייקח עוד מספר חודשים עד אשר המפעל יוכל לחזור לעבודה.

סמסונג לא מסתמכת על יצרנית בודדת באספקת הלוחות המודפסים וברכיבים נוספים אולם מספר המכשירים שהיא תוכל לייצר יהיה מוגבל יותר וייתכנו בעיות באספקה במקומות מסויימים. סביר כי סמסונג לא תדחה את ההשקה, אולם ייתכן לבעיות מלאים במספר מדינות בעולם שכן תאריך ההשקה הרשמי בעוד חודש בלבד, ב-11 לאפריל.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • מקס

  מההה הקשרר הגאלקסי זכה לביקורות מעולןת מצד העולם והוא טוב וניראה לך שהם יעשו את זה

 • אבי בר

  השריפה הזאת מתוכננת בגלל הגלקסי s5 וכלל הביקורות העיתונאים בעולם שהכשילו את גלקסי. לא יצא מוצלח אז רוצים לעצור את היצור ולתכנת מחדש כאילו נשרף להם המפעל… תחשבו על זה

  • בולי

   המכשיר עצמו קיבל ביקורות גרועות מאד אבל מפה ועד לעשות כזה קטע… דבר כזה יכול לתת תנופה מטורפת ל HTC SONY ו LG. אתה יודע מה זה לפספס רבעון ? שום חברה לא תרשה לעצמה לעשות את זה.

   • xrdhh

    עדיף להם לפספס רבעון מאשר להוציא מכשיר שיוציא אותם רע

    • Android

     בתור מישהו שעוסק בתחום היזמות והעסקים להנאתו, רבעון שלם של חוסר הכנסות בזמן שהמתחרות שלך תופסות תאוצה על מכשירי הדגל החדשים שלה זה עוול והון תועפות, משהו שיכול לגרום להפסד חציוני כי אין כמות ההכנסות מול ההוצאות קטנה יותר. הרי ברור שהם לא ישנו שום דבר במכשיר כי זה הוא המכשיר והם לא ינצלו "הזדמנות" שכזו לפתח אותו ולהשיק אותו מחדש בתור galaxt s5.1

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  חחחח
  שאילו יהיו הצרות שלנו בחיים! חחחחחחח

 • נחמיה

  יהיה טוב