איך עברה עליכם השנה? מה היו הרגעים שלא תרצו לשכוח? פייסבוק מסכמת לכם את השנה ומציגה את 20 הרגעים החשובים שלכם השנה בטיימליין בסדר כרונולוגי בעמוד אישי בפרופיל. הפיצ’ר החדש מסכם בזריזות סטטוסים פופולריים, תמונות וסיפורים חשובים שונים. בנוסף לכך, תוכלו לראות כמה חברים ווירטואליים רכשתם השנה, כמה רשמו לכם ברכה לכבוד יום ההולדת, וכמה דפים חדשים צרפתם לרשימת הלייקים האישית. כדי ליצור לעצמכם סיכום שנתי, גלשו ל:Facebook.com/yearinreview

פייסבוק גם הציגה את הסיכום השנתי עם 10 הטרנדים החמים ביותר בשלל תחומים שקרו במהלך השנה לפי קטגוריות כמו סרטים, טכנולוגיה, ספרים, טלוויזיה ועוד. כך לדוגמה בטכנולוגיה, האינסטגרם והטיימליין במקום הראשון והשני, האייפון 5 במקום חמישי והקינדל פייר במקום השישי. באירועים הבחירות בארה"ב במקום ראשון, הסופר בול במקום השני ומותה של ויטני יוסטון במקום השלישי . לצפייה בסיכום, הקליקו כאן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.