בשנה שעברה חשפה פייסבוק כי היא עובדת על שיח תגובות בין הגולשים על ידי הוספת כפתור Reply לתגובה ויצירת שרשור של תגובות אחד לשני. התוספת החדשה הייתה במסגרת ניסוי ורק חלק מהמשתמשים זכו להשתמש בה.

כיום מערכת התגובות אינה נוחה שכן עד כה השיחות היו מתחילות בנושא אחד ומסתיימות בנושא אחר, כך שנוצר מצב בו התגובות לעיתים אינן קשורות אחת לשנייה ולא ניתן להגיב כראוי לגולש אחר. בשרשורים ארוכים, גולשים היו מגיבים לרוב לסטטוס או לתגובה מעליהם בלבד כך שלא ניתן היה לנהל שיח מסודר בין הגולשים.

כעת הודיע פייסבוק כי מערכת התגובות המשודרגת בדרך למיליארד המשתמשים שלה לכלל הדפים וכן למשתמשים מעל 10,000 עוקבים. למעשה זוהי תוספת חשובה למדי אשר תאפשר למשתמשים להגיב אחד לשני ולפתוח שרשור תגובות, אולם בדומה לשדרוגים הקודמים, היא תופיע באופן הדרגתי.

עדכון זה מצטרף לשורה של שינויים שעורכת פייסבוק בתקופה האחרונה ובראשם שינוי הניוזפיד למראה מעודן יותר וברור לשימוש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.