משתמשים ביישום ה-Facebook ומצ’וטטים דרכה עם חברים? בקרוב תדרשו להתקין את Facebook Messenger כיישום צ’אט נפרד.

החל מהימים הקרובים, פייסבוק לא תאפשר להתכתב עם חברים דרך היישום הראשי ותכריח משתמשים המעוניינים בכך להוריד את יישום המסנג’ר בנפרד. היא תודיע למשתמשים כי הם נדרשים להוריד את יישום המסנג’ר על מנת לשוחח אחד עם השני, ומי שלא יהיה מעוניין להוריד – לא יוכל להשתמש באפשרות זו.

הצעד אינו מאוד מפתיע שכן כבר בחודש אפריל האחרון הודיעה החברה כי היא מתכננת את המהלך הנ”ל וכי היא החלה לבצע זאת במספר מדינות באירופה בחודשים האחרונים. בחברה אומרים כי הם רואים עליה במהירות מתן התגובות בכ-20 אחוזים וכי היא מבטיחה להציג אפשרויות חדשות ושיפור בביצועים.

כיום ישנם למעלה מ-200 מיליון משתמשי פייסבוק אקטיביים ביישום, כחמישית בלבד מסך המשתמשים ברשת החברתית. בנוסף לשליחת הודעות, היישום מאפשר לבצע שיחות קוליות, צ’אט קבוצתי, שליחת וידאו ותמונות בין חברים ועוד. מטרתה העיקרית היא להפוך את יישום ה-Facebook Messenger ליישום הצ’אט העיקרי של המשתמש במכשירים החכמים וצעד שכזה בהחלט יכול לעזור לה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.