הרשת החברתית לא מסתפקת במודעות הקיימות ובקרוב היא תחל בהכנסת פרסומות וידאו בפיד של המשתמש. החברה כבר ערכה ניסוי בחודשים האחרונים ולדבריה, מדובר בפרסומת בת 15 שניות ותספק למפרסמים אפשרות להציג ל-1.2 מיליארד המשתמשים סרטון וידאו קצר בעלויות הנעות בין 1 מיליון ל-2.5 מיליון דולרים ליום.

הוידאו יחל לנגן במצב שקט ללא התערבות המשתמש ויוצג כחלק מהפיד. משתמשים יכולים להקליק על הפרסומת להפעלת הקול או להציג על מסך מלא, או פשוט להתעלם ולגלול מטה.

פייסבוק כבר הכריזה באתר על תחילת השימוש בשירות המכונה Premium Vidoe Ads, וכי הצפי שהגולשים יחלו לראות את הפרסומות בתוך מספר חודשים בודדים, הן במכשירים הניידים והן באתר. כרגע החברה עובדת עם מספר מפרסמים קטן כדי לבחון את תגובות המשתמשים לפרסומות, אולם בניגוד למודעות הקיימות, פרסומות וידאו נבחנות ונדרשות לעבור את האישור של הרשת החברתית לפני פרסומם.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • בזינגה

  A.I.G Israel

 • בזינגה

  תנובה!

 • someone

  מי המטומטם שישלם בין מיליון ל2.5 מיליון דולר כדי לפרסם בפייסבוק?

  כאילו, רק עשירים יכולים להרשות את זה לעצמם…

  • עידן (: (טמטום בכל מקום)

   רק עשירים… תחשוב שאתה חברת אפל שאתה גם במילא מוציא 200 מיליון דולר בשנה לפרסום אז לפרסם לעוד 1.2 מיליארד אנשים אל זה,זה כלום ואפילו אפסי וזה שווה כל דולר

  • זה בזבוז כסף !!

   צודק ,אם זה עסקים קטנים הם ישר קורסים וגם לעסקים גדולים יותר זה בעייתי .עדיף לפרסם בטלוויזיה -לא ניראה לי שזה יותר כסף או שזה פחות וגם אף אחד לא מסתכל בפרסומות של פייסבוק -זה נמצא בכל מיני חלונות קטנים כאלו שאף אחד לא מסתכל עליהם וכל הפרסומות האלו הם גם פרסומות של טלוויזיה -של מותגים שמכירים.זה סתם בזבוז כסף על כלום .

  • אנונימי

   מין הסתם החברות שעושות את זה הן חברות עם לא מעט כסף
   זה לא אתה מפרסם שם הרי…